Myzbieramy.pl czyli inicjatywa dla szukających natury!

Moje dzieciństwo wyglądało tak, że rano wychodziłam z domu i kawałek dalej miałam świeże warzywa na śniadanie, owoce na wyciągnięcie ręki, mleko świeżo od krowy a jajek szukałam wśród słomy w kurniku! Trochę mi za tym tęskno, mieszkając w mieście widzę, że nie tylko mi!

Dlatego właśnie inicjatywa myzbieramy.pl tak bardzo mi się spodobała! Co prawda, kiedy 10 lat temu, jako nastolatka wyprowadzałam się ze wsi, miałam jej dosyć i mówiłam głośno, że już nigdy nie wrócę, że mam dosyć i nie chcę pracować w polu! Wiele z tego podtrzymuję, ale jestem bardziej świadoma i wiem jak ważne jest wartościowe i zdrowe jedzenie. Brakuje mi tego. Tęsknie za tym. Cieszę się, że wokół nas coraz więcej jest ciekawych inicjatyw, które wspierają zdrowe nawyki, a także nasze polskie rolnictwo!

https://youtu.be/pSMHYcUhtjs

Kontakt do rolników klik

ul.Zegrzyńska 40 05-140 Izbica

zbieramy od rolników warzywa i owoce

Z wielką chęcią pokazuję Wam, to co sama odkryłam! Dzisiaj relacja prosto z pola i sadu, na którym byłam kilka dni temu z moją zacną ekipą!

Nazbieraliśmy mnóstwo pyszności! Zobaczcie sami!

zbieramy od rolników warzywa i owoce

Pan Radek i Piotr 24 sierpnia w sobotę organizują ognisko na terenie swojej posesji dla wszystkich odwiedzających,

zapraszam do skorzystania. Fajna atrakcja dla małych i dużych!

zbieramy od rolników warzywa i owoce

Poczuj radość zbierania!
Dołącz do osób, które zbierają dla siebie owoce, warzywa u poznanych na portalu rolników.

_____________________________________________________________________________________________________________

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!