Teneryfa przewodnik

Słowem wstępu

Teneryfa była moim kierunkiem w lipcu 2020r. podczas pandemii COVID-19. Wyjazd był spontaniczny, zobaczyliśmy ofertę w dobrej cenie, sprawdziliśmy terminy w kalendarzu i..zarezerwowaliśmy podróż! Wiedzieliśmy, że ze względu na panującą sytuację cześć obiektów jest zamknięta, mimo to udało nam się przyjemnie spędzić urlop. 

Wyjazd na Teneryfę był spontaniczną decyzją. Znaleźliśmy dobrą ofertę i postanowiliśmy wykorzystać nasz wolny czas na być może jedną z ostatnich zagranicznych wycieczek w najbliższym czasie.

Poczynając na samej podróży od lotniska do miejsca docelowego zauważalna jest przerażająco mała liczba turystów. Część atrakcji niestety została zamknięta, a w każdym z miejsc panowały obostrzenia. Zapraszam Cię do obejrzenia filmu, w którym opisuję jak przebiegła moja podróż i pobyt na Teneryfie KLIK

 

Pobyt w hotelu mimo obostrzeń covid-19 był w porządku, obsługa bardzo miła. Na miejscu bardzo zasmucił mnie widok, małej liczby turystów. Koniecznie obejrzyj wideo, które nagrałam o tym miejscu! KLIK

Mój najnowszy film na kanale YouTube:

PRZECZYTAJ CAŁY WPIS

Miejsca warte odwiedzenia

Przygotowując się do wyjazdu, warto zaplanować jakie miejsca warto odwiedzić, co nas interesuje, a co nie. Teneryfa to wyspa wielu atrakcji. Planując wyjazd na 7 dni, warto rozplanować punkty i trasę, chociażby po to, by wiedzieć na ile wynająć auto, czy kupić bilety.

Zachęcam Cię do wysłuchania mojego filmu, w którym pokazuję każde z miejsc KLIK

Wyspa w chmurach

Teneryfa z lotu ptaka?

Zobacz najciekawsze miejsca na wyspie, poczuj klimat, dźwięki, emocje! KLIK

Blog o Teneryfie

Zniżki

Filmy o Teneryfie

Interesują Cię podróże? 

Zobacz inne moje przewodniki.