iPhone 14 Eksploracja Nowych Funkcji i Innowacji w Świecie Apple

Nazywam się Patrycja Dubaniewicz i od 2011 prowadzę bloga PatrycjaStory, którego tematyką są podróże, lifestyle a także dom i ogród. Na moim blogu dzielę się ciekawostkami, poradami i moim życiem. Już ponad 13 lat pracuję przy własnej firmie – agencji marketingowej. Uczę jak pracować zdalnie i spełniać swoje marzenia i pasje. Wielokrotnie wyjeżdżam na długoterminowo w egzotyczne kraje. 

Udzielam się lokalnie, wspieram działania mające promować zdrowy tryb życia, ekologiczne podejście do życia i życie pełną piersią – bez barier i uprzedzeń. Wielokrotnie bywałam w radio, telewizji czy udzielam wywiadów w gazetach. 

W turystycznej części bloga piszę o krajach, które odwiedziłam lub planuję w przyszłości odwiedzić. Znajdują się tam testy sprzętu, przemyślenia, hotele czy miejsca które warto odwiedzić lub na co uważać. Podróże to moja największa pasja. 

Lifestyle to kategoria o życiu. Tutaj dzielę się poradami czy to życia prywatnego czy biznesu. Znajdziesz tutaj ciekawy pomysł na wieczór, świetną knajpkę do odwiedzenia czy dobry film do obejrzenia wieczorem. 

Dom i ogród to zaraz po podróżach moja druga pasja. Uwielbiam pracę w naszym ogrodzie i urządzenia naszego domu. To tutaj piszę porady związane z wystrojem wnętrza, kwiatach które warto mieć w ogrodzie czy trikami organizacyjnymi. 

Serdecznie zapraszam Ciebie do współpracy. Na tej stronie dowiesz się o rodzajach współpracy, moich kampaniach i dostępnych formatach reklamy. 

Blog podróżniczy & lifestyle & dom i ogród – możliwe pole do współpracy

Zacznijmy współpracę na jednej lub kilku platformach, na którym mogę promować Twoje usługi lub produkty:

 • Blog Patrycjastory.pl z ponad 9 000 unikalnych użytkowników / miesięcznie
 • Instagram: patrycjastorypl z 7050 obserwujących
 • Facebook: patrycjastory.pl z 6700 obserwujących
 • TikTok: storypatiadi z 3532 obserwujących
 • Agencja marketingowa Ambitna Marka
 • blog prozwierzecy prozwierz.pl
 • Facebook: prozwierz z 4700 obserwujących

Przykłady współpracy i kampanii z blogiem PatrycjaStory

Materiały, które tworzę podczas współpracy są przygotowane z pasją i pełnym zaangażowaniem. Staram się aby zawarta treść była merytoryczna, rzetelna i ciekawa. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem foto/wideo/audio i wykonujemy w pełni legalne nagrania z drona. Oferuje artykuły sponsorowane, linki w istniejących artykułach czy serie artykułów na dany temat. 

Współpracowałam z hotelami, agroturystykami, fundacjami, salonami samochodowymi, restauracjami i kawiarniami (i wieloma innymi). Recenzowałam sprzęt i produkty, współtworzyłam eventy, odwiedzałam miejsca i promowałam lokalne biznesy. Jestem otwarta i elastyczna jeśli chodzi o współpracę.

Propozycje współpracy:

 • artykuły sponsorowane;
 • dodanie linków w istniejących artykułach;
 • nagrania rolek na kanały social media;
 • dłuższa realizacja wideo;
 • prowadzenie eventów.

Przykładowe współprace:

Przykłady marek i firm z którymi działałam

Statystyki bloga podróżniczo-lifestyle

Dla przykładu w listopadzie 2022 roku blog PatrycjaStory odwiedziło ponad 9200 użytkowników unikalnych. Każdego miesiąca na blog wchodzi podobna ilość użytkowników z tendencją wzrostową. 90% wejść na blog PatrycjaStory pochodzi z ruchu organicznego. Nie są to żadne działania płatne. 

Ostatni rok w Google Search Console

Dane demograficzne

30% użytkowników to osoby w wieku 35-44 lat. Na drugiej pozycji to osoby młode między 25-35 lat. Moją trzecią grupą docelową są osoby starsze przed emeryturą z wiekiem między 45-54 lat.  

Jeśli chodzi o płeć to aż 61% użytkowników na moim blogu to kobiety. Najczęściej blog PatrycjaStory czytany jest na urządzeniach mobilnych (74%), a następnie na komputerach/laptopach. Przy czym 78% ruchu pochodzi z Polski.

Widoczność SEO bloga PatrycjaStory

Statystki nie kłamią. Łączna liczba kliknięć w mojego bloga z zaledwie 3 ostatnich miesięcy to 18600 kliknięć z kolei blisko 900 000 osób zobaczyło mojego bloga w wynikach wyszukiwania. Mój blog znajduje się także w agregatorze treści Google News. 

Nawiązując ze mną współpracę masz pewność, że artykuł z Twoimi produktami i usługami znajdzie się na wysokiej pozycji w Google, a ja postaram się aby był na pierwszej stronie. 

Wsparcie w promocji przy współpracy z blogiem podróżniczo-lifestyle

Blog PatrycjaStory wspierany jest także przez moje dodatkowe portale. Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowe to zapraszam do współpracy z moją agencją marketingową Ambitna Marka. Z kolei jeśli jesteś z branży zwierzęcej to Twoje działania może wesprzeć także portal o psach i kotach ProZwierz.pl

Kontakt i współpraca z blogiem podróżniczo/lifestyle/dom&ogród

Jeśli masz ochotę nawiązać ze mną współpracę – napisz. Na pewno wymyślimy coś fajnego i ciekawe co pozwoli w świetny sposób promować Twoje produkty lub usługi.