Współpraca z PatrycjaStory

PatrycjaStory.pl to blog tworzony z pasją od 2010 roku. Zaczynając kilka lat temu, pisałam o modzie i moim stylu. Teraz to miejsce wypełniło się moimi podróżami, wiedza, ciekawostkami, zdrowiem, biznesem i właściwie wszystkim, co dotyczy życia mojego i moich czytelników. 

Co mogę dla Ciebie zrobić? 

  • lokowanie produktu na wszystkich kanałach
  • wpis sponsorowany na kanałach
  • sesje zdjęciowe i filmy z produktem
  • promowanie podczas spotkań, które organizuję m.in wymiany ubrań (ulotki, wizytówki, zniżki, roll up, upominki, sponsorowanie nagród)

Każdy wpis na kanale jest linkowany i oznaczany z przekierowaniem do odpowiedniej strony www lub social media. Wszystko, co polecam swoim Czytelniczkom, poleciłabym również swoim Przyjaciółkom i moim najbliższym, dlatego uważnie wybieram współprace.

Zdjęcie przedstawia kobietę na Teneryfie i last minute z TUI

Korzyści ze współpracy

Współpracowałam z firmami z branży: moda, uroda, zdrowie, rozrywka, motoryzacja, a także gastronomia.

Dlaczego patrycjastory.pl? 

  • kreatywność,
  • elastyczność,
  • indywidualne podejście,
  • doświadczenie w blogowaniu ponad 2010 roku,
  • profesjonalny sprzęt (dron, nagrania 4k).

Zaufało mi już wiele firm, z niektórymi współpracuję do dziś. Mój blog jest godny zaufania. Każde zlecenie traktuję poważnie i odpowiedzialnie, a także wykonuję pracę na czas.

Mam mnóstwo pomysłów i chętnie zaangażuję się w nowy projekt.

teledysk wolnosc na znak

Patrycjastory w liczbach

aktualizacja: 10.11.2022

0

polubień

0

obserwujących

0

obserwujących

0

subskrybentów

0

wpisów na blogu

0

wyświetleń bloga/msc

0

lat domeny w Google

0

współprac blogowych

Dotychczasowe współprace

Przykładowe współprace

Wyjazd na 7 tygodniowy kurs językowy na Maltę oraz nawiązanie współpracy ze szkołą MaltaLingua. W ramach współpracy powstało kilka wpisów na temat kursu, życia studenta i turystyki na Malcie. 
Zrzut ekranu 2019-03-08 22.09.20
Od pomysłu do realizacji! Od kilku lat chodziła mi po głowie kampania motoryzacyjna! W 2018 roku napisałam jej draft i powstała Kobieca Strona Jazdy! Partnerem głównym akcji jest Skoda Auto Wimar. Powstało już kilka edukacyjnych nagrań które możesz zobaczyć na moim kanale klikając link poniżej. 

Realizacja marzeń z #KatalogMarzeń od od 2017 roku współpracuję z marką realizując marzenia!

W 2015 roku dostałam zaproszenie do kampanii marki Go Out, wykonałam kilka wpisów oraz przez kolejne 2 lata wspomagałam markę.

W 2018 roku zostałam ambasadorką marki Cross Eyes, o historii jak to się zaczęło wpis poniżej.  Powstało kilka wpisów, wideo oraz sesje zdjęciowe dla marki.

Chętnie angażuję się w akcje oraz inicjatywy charytatywne. Powyżej podczas pokazu dla Fundacja 3-4start. 

Rozpocznijmy współpracę


Akcje promujące lokalne biznesy, atrakcje i mieszkańców. Wideo wraz z wpisami promującymi. Powyżej relacja z rejsu katamaranem. W tym klimacie był też wpis o inicjatywie myzbieramy, zielony labirynt czy farma dyń. 

Sesja zdjęciowa w domkach na drzewie agroturystyki Figlarnia oraz 4 wpisy z wyjazdu.

Na zaproszenie właścicieli Figlarnii wykonaliśmy bajeczną sesję zdjęciową w całym obiekcie, testowałam jedzeni, atrakcje. Po całym pobycie powstały relacje z całego wyjazdu.