Patrycja Story powstało tak naprawdę w październiku 2010 roku jako Patriszja Fashion. Przez 4 lata prowadziłam blog głównie o modzie, o moim stylu i tematach powiązanych z modą. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie… całe moje życie!
 
Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już około 9 lat! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy.

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Mam nadzieję, że moje wpisy przyczynią się do zmiany Twojego życia na lepsze, może odnajdziesz tutaj ciekawe tematy czy miejsca warte odwiedzenia. Jeśli skorzystałaś z moich rad, koniecznie napisz do mnie! Życzę Ci wszystkiego dobrego i chciałabym abyś się dobrze tutaj czuła.

NAPISZ DO MNIE

MÓJ PROJEKT

Od pomysłu do realizacji! Od kilku lat chodziła mi po głowie kampania motoryzacyjna! W 2018 roku napisałam jej draft i powstała Kobieca Strona Jazdy! Partnerem głównym akcji jest Skoda Auto Wimar. Powstało już kilka edukacyjnych nagrań które możesz zobaczyć na moim kanale klikając link poniżej.