Nocowanie w Hostelu - co warto wiedzieć hotel

Jak powstał blog PatrycjaStory?

Patrycja Story rozpoczęło swoją działaność w październiku 2010 roku jako Patriszja Fashion. Przez 4 lata prowadziłam mój blogo-pamiętanik głównie o tematach związanych z modą.  Ta witryna to moje miejsce na spełnienie nastoletnich marzeń, pamiętanik, ale jak się z czasem okazało, wstęp do zawodowego portfolio. Z czasem zdałam sobie sprawę, że nie chcę pisać tu i pokazywać tylko tematyki „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…jedni mówią, że całe życie a dla mnie to miejsce na dzielenie się życiem zwyczajnej dziewczyny, która nie bała się realizować marzeń, mimo wielu trudnych doświadczeń. To miejsce, które powstało, by inspirować innych! Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już 10 lat! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się, aby uśmiech nie schodził mi z twarzy.

Wszystko co proste, kiedyś był trudne!

Prywatnie o mnie

Wakacje Last Minute - Korzyści, Wady i Wskazówki

Urodziłam się na Lubelszczyźnie, wsi koło Janowa Lubelskiego o dziwnej nazwie Otrocz. Od 2008 roku, mieszkam w okolicach Warszawy w miejscowości Radzymin, w 2020 kupiłam tutaj dom! Blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Mam nadzieję, że moje wpisy przyczynią się do zmiany Twojego życia na lepsze, może odnajdziesz tutaj ciekawe tematy czy miejsca warte odwiedzenia. Jeśli skorzystałaś z moich rad, koniecznie napisz do mnie! Życzę Ci wszystkiego dobrego!

Zawodowo kilka słów

Mikumi safari ja w jeepie

Od 2018 prowadzę firmę ambitnamarka.pl, agencję marketingową w zakresie reklamy online, Social Mediów, reklamy wideo, budowania stron, sklepów, platform czy wydawania kursów online.

Firmę tworzę z mężem Adrianem. Pracujemy i podróżujemy razem. To spełnienie moich najskrytszych marzeń, by łączyć życiową pasję razem.

Jestem społecznikiem, udzielam się lokalnie, bo lubię ludzi i miejsce, w którym mieszkam. Z potrzeby serca stworzyłam Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne i Fundację Lokalny Działacz, które działają w zakresie lokalnej przedsiębiorczości oraz ekologii. Założyłam także biznesowy portal o Gminie Radzymin i blog o zwierzętach ProZwierz