Prywatny basen? Czemu nie!

Mój blog powstał w celu kolekcjonowania moich wspomnień, to było coś w rodzaju pamiętnika ze zdjęciami z czasem zaczęłam nie tylko opisywać ale tez oceniać i polecać miejsca, rzeczy czy wydarzenia. Lubię kiedy w moim życiu dużo się dzieje, staram się zarażać i zachęcać do zmian czy działania. Dlatego tym razem kilka zdjęć z miejsca, w którym mogłam poczuć się jak grecka bogini, spędziłam cudowny wieczór razem z mamą na wypoczynku w mini basenie, gdzie mogłyśmy delektować się basenem i sauną na wyłączność nas dwóch. Zrobiłam kilka zdjęć i postanowiłam opisać i pokazać to miejsce, bo lubię wspierać okolicznych przedsiębiorców a także widzę kiedy ktoś robi coś z pasją, dzięki temu powstają miejsca magiczne jak Liqrise Spa z klimatem, nastawione na jakość i jednostki a nie ilość i masę. Doceniam to bardzo i zachęcam do skorzystania przez okolicznych mieszkańców Radzymina, Marek, Zielonki czy nawet Warszawy. Ja już myślę nad kolejnym przyjazdem, tym razem z koleżankami.

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!