Święto Wina w Winnicy Dwórzno pod Warszawą

W miniony weekend wybraliśmy się do Winnicy Dwórzno, miejsca które nazywane jest Toskanią Mazowsza. O wydarzeniu słyszałam już od dawna, zapisane w moim kalendarzu czekało z niecierpliwością na ten dzień!

Lubię wspierać Polski biznes a tym bardziej ciekawe inicjatywy i taką właśnie jest Winnica Dwórzno, w ostatni weekend sierpnia odbyła się genialna impreza, na której również byłam poniżej mini relacja wideo:

Jestem zaskoczona pomysłem i miejscem! Wielkie brawa dla założycieli. Impreza na wysokim poziomie z zachowaniem sielskiego klimatu! Fajny klimat, przemiła atmosfera, profesjonalne podejście, lokalni wystawcy, pyszne winogrona i wyśmienite wino!

Na pewno wrócę! Tym bardziej, że jest zaledwie 40 km od Warszawy!

Gratulację również za ciekawy koncept oraz atrakcję w formie oprowadzania po hali winiarskiej a także winnicy.

Zachęcam do odwiedzenia i koniecznie spróbowania wina z porzeczki!

Do Winnicy Dwórzno można przyjechać a w każdą sobotę, o godzinie 12 odbywają się podobne pokazy, ale bardziej zaawansowane z degustacją trwające 2,5h, szczegóły na stronie Winnicy Dwórzno.

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!