Piknik Gier Podwórkowych!

Kilka dni temu byłam na genialnym evencie zorganizowanym przez Katalog Marzeń oraz Edytę z No chodź, będzie fajnie! Co to było za wydarzenie!

Pamiętasz grę w gumę? A ciucubabkę czy zbijaka? Moje dzieciństwo uważam za bardzo aktywny i kreatywny czas, przerwy w szkole spędzałam na grze w gumę, zbijaka czy skakanie na skakance a podczas wakacji wymyślaliśmy kolejne aktywności, wszystko na świeżym powietrzu, w dużym gronie dzieci z sąsiedztwa w różnym wieku. 

Bardzo dobrze wspominam ten czas dlatego też z wielką radością uczestniczyłam w wydarzeniu zorganizowanym ku czci tych zabaw. Ekipa organizatorów bardzo zacna: Katalog Marzeń oraz Edyta z No chodź, będzie fajnie stworzyli prawdziwy plac zabaw w parku na Polu Mokotowskim. Z nowości w jakie mogłam zabawić się było chodzenie po taśmie slackline oraz gra w bule.

Przechodzący ludzie patrzyli na nas ze zdziwieniem ale miałam wrażenie, że również z nutką ciekawości i chęci dołączenia do nas, by chociaż na chwilę przenieść się w lata dzieciństwa. Gratuluję pomysłu oraz organizacji! Świetnie spędziłam czas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *