Realizujesz swoje marzenia? Ja tak. Oto jedno z nich!

Pamiętam jak w dzieciństwie marzyłam o locie balonemczy samolotem. To takie marzenia, któe wiesz że spełnisz, ale nie wiesz kiedy i czekasz, czekasz aż w końcu przychodzi ten moment że robisz to! Bo wychodzę z założenia że marzenia się nie spełniają tylko marzenia się spełnia! Dlatego tym razem postanowiłam spełnić kolejne moje marzenie a przy okazji pokonać również strach! Moimi największymi lękami była woda i wysokość. Jak wiecie z tego wpisu słabość do wody w dużym stopniu udało mi się opanować, ale strach przed wysokością pozostał…do 08-07-2017 ponieważ tego dnia zmierzyłam się z 26 metrową wieżą i wykonałam tzw Dream Jump w 2 wieże w Centrum Sportów w Warszawie na Białołęce ! Co prawda nie było łatwo bo dopiero za 3 okrzykiem gotowości skoczyłam, ale UDAŁO SIĘ! Spełniłam kolejne moje marzenie w ramach świetnej akcji #chcetoprzezyc z Katalog Marzeń dzięki którym zrobiłam to właśnie teraz!

Wspaniałe przeżycie ktore najlepiej opisują po prostu filmy oraz zdjęcia! Więcej również na moim facebooku <3

https://www.facebook.com/PatrycjaStory/videos/1342194229229312/

To jeszcze przed skokiem, niedługo ten uśmiech znikł z twarzy 😉

Dziękuję za wspaniałe zdjęcia i obecność Marcinowi z PhotoKolektyw oraz moim znajomym, którzy wspierali mnie

a także możliwości przeżycia tego dzięki Katalog Marzeń <3

https://www.facebook.com/PatrycjaStory/videos/1341205115994890/

Wszystkie filmy z mojej akcji #chcetoprzezyc

 

 

 

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!