Dlaczego organizuję eventy? Relacja z ostatnich warsztatów ze stylistką Eweliną Barwicką z Londynu w Strefa 3

W miniony czwartek 29 czerwca w Strefa 3 miały miejsce Darmowe warsztaty modowe ze Stylistką z Londynu które miałam okazję współorganizować razem ze wspomniną już Strefa 3 a także Ewelina Barwicka – Personal Stylist & Shopper. Wiele podobnych eventów miałam przyjemność już organizować, ale ten był dla mnie wyjątkowy pod wieloma względami. Jak zawsze w takich sytuacjach najważniejsi są ludzie i emocje, tak było i tym razem. Uwierzcie mi, że dawno nie spotkałam w ciągu jednego dnia tyle inspirujacych, ciekawych, zmotywowanych i chętnych kobiet co tego! Zaczynając dzień z Eweliną wiedziałam, że będzie udany bo już po pierwszej minucie kiedy ją poznałam odbierając z lotniska wiedziałam, że będzie moją bratnią duszą. Po kilku spędzonych razem dniach i nocach wiem to na pewno! Rok 2016 kończyłam z myślą, że poznałam wiele cudownych ludzi i wiele się nauczyłam, ale teraz już wiem że to była tylko nauka i wstęp do tego co będzie się działo w 2017 r. i tak jest…Z każdym miesiącem coraz bardziej uświadczam się w tym, że to jest TEN ROK!

Chciałabym więcej opowiedzieć o tym co działo się tego dnia, podczas warsztatów, ale jest tak wiele do powiedzenia, że sama nie wiem od czego zacząć. Miały to być zwykłe warsztaty modowe a okazało się że wydarzenie przerodziło się w bardzo przyjacielskie spotkanie, pełne uśmiechu, motywacji, komplementów, rozczuleń a także przemian! Czytając emaile uczestniczek, szczere wyznania i historie, uroniłam kilka łez. Dziewczyny, które przeszły metamorfozę wyszły z pewnością siebie, uśmiechem, motywacją i ubraniami, na które nigdy wcześniej nawet by nie spojrzały! Już na samym początku kiedy Ewelina zaczęła mówić o tym dlaczego to robi, jak często oprócz przemiany fizycznej zmienia się także wnętrze a także, że taka rewolucja szafy to nie tylko zmiana ubrań, czy nawyków to czasem również zmiana całego życia, zamknięcie pewnego etapu i co najważniejsze wejście w nowe życie. Byłam świadkiem jednej takiej pełnej przemiany w domu uczestniczki i jak to Ewelina pięknie podsumowała: 

„Ludzie przywiązują się bardziej do ubrań, rzeczy niż do ludzi. Czasem szybciej i łatwiej zamykamy drzwi za kimś na kim nam zależało, kogo kochaliśmy a trudniej wrzucić nam coś do worka na śmieci.”

Bo wiążemy z rzeczą doświadczenia, emocje. Wiemy, że to zależne od nas co się z nią stanie a na ludzi nie mamy takiego wpływu…

Wiem, że to był cudowny wieczór dla każdej z uczestniczek i bardzo dziękuję każdej za obeeność. Dla mnie również był cudowny. Zmęczona po całym dniu a nawet tygodniu wrażeń, kiedy kładłam się do łóżka wiedziałam, że po raz kolejny mogłam współtworzyć coś dla idei i to lubię najbardziej w takich momentach.

Dziękuję współorganizatorom

Ewelinie Barwickiej Personal Shopper za warsztaty

Strefa 3 a udostępnienie miejsca

oraz sponsorom wydarzenia 

szafa gra za ubrania do metamorfozy

Belutti za okulary do stylizacji i prezenty

 

 

 

6 komentarzy

  1. Ale super!
    Teraz bardzo żałuję, że wymiękłam.

  2. Wow! W przyszłości bardzo chętnie wzięłabym udział w podobnym spotkaniu 🙂

    1. śledź mojego fb blogowego a na pewno nie przegapisz 😉

  3. Pięknie wyglądałaś! Fantastyczne buty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *