Majówka w Warszawie? Sprawdź co możesz robić!

Początek maja chyba każdemu Polakowi kojarzy się z długim weekendem. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na urlopowanie czy to ze względu na finanse, czy inne zobowiązania np. zawodowe. To, co istotne, na czas długich weekendów stolica pustoszeje! Dlatego podrzucam kilka sprawdzonych pomysłów na to, jak spędzić czas podczas majówki, nie wyjeżdżając zWarszawy.

Nie jestem typem osoby wyjeżdżającej wtedy co wszyscy. Za każdym razem, kiedy przychodzi czas długiego weekendu majowego, zastanawiam się gdzie Ci wszyscy ludzie wybywają? Warszawa serio jest pusta!


 

Do najczęstszych wyborów zaliczają się z pewnością wyjazdy nad morze i mazury, góry czy też wyjazdy zagraniczne. Nie każdy może pozwolić sobie na wyjazd i jeśli nie masz planów, które spowodują ciekawe spędzenie czasu, bez długich wyjazdów i noclegów. Moje pomysły to spędzanie czasu w Warszawie jak i bliskiej okolicy, to miejsca, które warto odwiedzić właśnie w tym okresie!

Czy wiesz, że zaledwie 30 min od Warszawy jest największe jezioro w Polsce – jezioro Zegrzyńskie? Nagrałam o nim wideo, w którym zdradzam moje TOP 3 miejscówki!

Zegrze to nie tylko plaża, możesz wybrać się tutaj do pobliskiego lasu na spacery czy rower.

Kolejne miejsca, które mogę Ci polecić zebrałam w poniższym wpisie:

Ciekawe miejsca na jednodniową wycieczkę do 50 km od Warszawy! Poznaj 9 miejscówek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *