Recenzja: Dom z Papieru /Netflix

„Dom z papieru” serial Netflixa, to był nasz pierwszy film, który obejrzeliśmy wspólnie na netflix i tak się wkręciłam, że oglądamy już regularnie serię innych. Na blogu będzie pojawiała się opinia każdego obejrzanego filmu z recenzją z punktu patrzenia mojego jako kobiety a także męskiej strony mojego faceta. Chcę stworzyć tu coś w rodzaju recenzje seriali dla par no to zaczynamy!

ocena damska:

Dom z papieru czyli serial o włamaniu do mennicy i zamiarze kradzieży niebywale wielkiej sumy pieniędzy! 

Zaczyna się bardzo ciekawie i po wstępnym opisie jestem serialem Dom z papieru zainteresowana. Pierwszy odcinek wiele obiecuje, oglądamy pod rząd jakieś 3, akcja rozkręca się tak szybko, że zastanawiam się ile będzie odcinków…? Co jeszcze się wydarzy? Jestem bardzo ciekawa i rządna kolejnych! Ale po około 10 lekko znudzona…zawiewa tanim tasiemcem…a to dopiero połowa?! Oglądamy do końca i jak dla mnie Dom z papieru ma ocenę 7/10 za ciekawy scenariusz i pomysł, chociaż nie oglądałam wiele tego typu napadów to uważam, że był ciekawy, miał kilka momentów napięcia i wiele momentów śmiechu, również absurdów. Pojawiło się wiele wątków psychologicznych, m.in zachowanie człowieka w takiej sytuacji, dla mnie było bardzo interesujące, często zaskakujące i nieoczywiste. Minus jest za rozciąganie wątków miłosnych przez co Dom z papieru był jak dla mnie zbyt długi.

Kobieca ocena Pat: 7/10

dom z papieru serial netflix opinie

ocena męska:

Początkowo usiadłem do niego z lekkim dystansem. Kiedyś próbowałem go obejrzeć lecz po 10 minutach mnie znudził. Było to pierwsze złe i nietrafione wrażenie. Już po 1 odcinku akcja nabrała mocnego tempa, najgorsze było to, że seriale kończyły się w doskonałym momencie aby rozpocząć kolejny odcinek. Dom z papieru wykreował bardzo ciekawe i charakterystyczne postacie. Niektóre da się lubić, inne niestety denerwowały. Tak czy inaczej cała koncepcja serialu Dom z papieru jest wciągająca i widz zastanawia się jak ona się skończy. Po 9 odcinku akcja zwalnia i pojawiają się wątki miłosne i moim zdaniem idiotyczne zachowania rodem z przedszkola, początkowo było to śmieszne lecz później zaczęło mocno nużyć. Z czystym uznaniem uważam Dom z papieru za bardzo dobry serial.

Męska ocena Ad: 8/10

Czytaj również: 6 rzeczy które musisz zrobić przed wyruszeniem w drogę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *