Zielony Labirynt w kukurydzy – wideo!

Labirynt w Kukurydzy odwiedziłam już rok temu, zrobiliśmy nawet cudny film, który ponownie podlinkuję. Mimo, że zrobiliśmy progres w nagrywaniu filmów, miło powspominać!

O co chodzi z tym labiryntem? Gdzie znajduje się Zielony Labirynt w kukurydzy?

Zobacz film!

 

Zielony Labirynt w Nieporęcie to genialny pomysł na aktywną zabawę, nie tylko dla dzieci! Byliśmy rok temu i świetnie się bawiliśmy w poszukiwaniu drogi, pieczątek

Gdzie mieści się Zielony Labirynt? To zaledwie 27 min od Centrum Warszawy, jadąc główną drogą prowadzącą w stronę Zegrza, położony na działce przy ul.Jana Kazimierza. Miejsce widoczne jest z ulicy głównej.

Co można robić w Zielonym Labiryncie?

  • oczywiście spacerować po labiryncie, zbierać pieczątki oraz szukać drogi wyjścia;
  • spędzać czas w strefie relaksu na leżakach czy trawie;
  • grać w tenisa;
  • skorzystać ze strefy gastronomicznej czy piec kiełbaski na ognisku

Ktoś z Was był już w Zielonym Labiryncie?

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!