Czy warto udać się na Środa Dzień Bloga? Plusy i minusy

Środa Dzień Bloga – wiele osób ma inne skojarzenia z tym dniem ale domysły zostawiam już Wam.

Czym jest ŚDB? Czy warto tracić swój cenny czas?  

O wydarzeniach Środa Dzień Blog dowiedziałam się kilka miesięcy temu od znajomych blogerów z Warszawy.  Jak zawsze postanowiłam nie sugerować się opiniami tylko sprawdzić sama więc zapisałam się i poszłam…

mój pierwszy raz był na początku lata. Jak to na spotkaniach blogerskich od razu rzuciło się dużo kolorów, śmiechu i pozytywnej energii i tutaj UWAGA dla tych co nie lubią takiej atmosferki może to być stanowczo za dużo!!! Tym bardziej po męczącym dniu w pracy taka atmosfera może zniechęcić i zdecydowanie pogorszyć nam humor…więc tutaj jest pierwszy minus tego wydarzenia!

W dodatku dają darmowe piwo rzemieślnicze w plastikowych kubkach więc dla tych co lubią tylko różowe imprezy w eko kubkach z prosecco i babeczkami może zakłócić to rzeczywistość!

Kolejna sprawa miejsce…Campus Google miejscówka całkiem spoko ale to jednak Praga w dodatku w budowie więc chyba więcej nie muszę opowiadać –> np. torebka lui viton może poczuć się w niebezpieczeństwie!

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

 Dla kogo jest ŚDB ?

Dla KAŻDEGO kto tworzy coś w internecie i po prostu chce poznawać ludzi, wymieniać się doświadczeniem i miło spędzać czas w środowisku które daje i nie prosi o nic więcej <3

Dzięki Łukasz Kępiński i Zuza Ledworowska i oczywiście blogerom którzy są na tyle chętni otwarci i NIE zajęci żeby wpaść, poznać innych oraz podzielić się tym co potrafią spotkania odbywają się regularnie od ponad roku!

To co istotne dla mnie, to nie tylko spotkania na których wymienia się sukcesiki ale twórcy dzielą się praktyczną wiedzą, którą można przełożyć na swojego bloga!

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

Co dzieje się na ŚDB?

Ja nazwałabym to w ten sposób, że „spotkania są bez spiny ponieważ nikt nie traktuje ich jak konferencje i wielkie WOW ale są na tyle dobrze zorganizowane i konkretne że każdy wychodzi z czymś nowym dla siebie.”

Czym jest ŚDB według mnie?

To najlepsze, cykliczne wydarzenia dla blogerów, które dają tak wiele możliwości w jednym miejscu w dodatku zupełnie za free.

Gwarantuję Ci że na kilku metrach kwadratowych spotykasz tyle ciekawych i inspirujących ludzi że w całej Warszawie nie ma innego takiego miejsca!

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

Przyznam się jak było ze mną… dłuugo zbierałam się aby tam pójść. Miałam w sobie jakieś dziwne krępacje, że niby ja nie pasuje czy coś tam…szukałam towarzyszki która ze mną pójdzie, ale moja Marionetka Mody w ciąży więc w końcu poszłam sama. Wiedziałam że będzie kilka osób które znam m.in. Klaudia z BlogoMarka czy Ola i Piotr z CrazyNauka i wielu innych. Od tego czasu byłam już dwa razy, poznałam wielu cudnych ludzi i tupię nóżkami bo nie mogę doczekać się kolejnego spotkania, które już….26 września czyli w tą środę a dziś ostatni dzień rejestracji!!! Polecam dodać się do grupy Środa Dzień Bloga tutaj.

sroda dzien bloga warszawa dla blogerow spotkania dla blogerow warszawa

Podsumowując żeby nie było że nie ostrzegałam (!) –> dla kogo NIE jest Środa Dzień Bloga?

Dla osób które:

  • nie lubią ludzi
  • nie lubią rozmawiać
  • nie lubią uśmiechać się
  • nie lubią blogerów

Dziękuję organizatorom za tworzenie takiego miejsca i przestrzeni! zachęcam do odwiedzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *