Plaża Arciechów Jezioro Zegrzyńskie o zachodzie słońca!

Od kiedy kupiliśmy działkę w okolicy Jeziora Zegrzyńskiego oraz rzeki Rządza, nie mogę wyjść z podziwu, jak jest tu pięknie! Mimo, że miejsce poznajemy od roku, za każdym razem odkrywamy coś nowego. Zobacz wideo z drona z plaży w Arciechowie!

Kilka dni temu wybraliśmy się na testowanie nowego sprzętu w okolicy plaży w Arciechowie, na którą mamy około 3 km od domu. Trafiliśmy na przepiękny zachód słońca! Uwielbiam tą okolicę, za bliskość natury i miasta, wystarczy 30 minut, by wyjechać z głośnej stolicy i poczuć wiejski klimat, wypocząć nad rzeką czy jeziorem. 

Nigdy nawet nie marzyłam o tym, że zamieszkam w takim miejscu. Jeśli chcesz poczytać o naszej historii poszukiwania domu, zerknij na ten wpis i film przed remontem: Kupiliśmy DOM! Zobacz jak wygląda w środku!

Dlaczego ta okolica? 

Od około 10 lat mieszkałam w Radzyminie, od początku czułam flow z tym miejscem, chciałam właśnie tutaj mieszkać na stałe, mój A. jest z Warszawy, ale kiedy poznaliśmy się i pomieszkiwaliśmy u siebie wzajemnie, poczuliśmy, że wolimy życie w małym mieście albo na wsi. W 2020 zaczęliśmy na poważnie myśleć o czymś swoim, snuć plany na przyszłość. Spontanicznie rozpoczęliśmy poszukiwania działki, domu, przeglądaliśmy ogłoszenia, umawialiśmy się na obejrzenie kilku nieruchomości. Rozmawialiśmy o swoich potrzebach, rysowaliśmy wizje.

Zwiedzaliśmy okolicę, w której planowaliśmy zakupić dom, rowerem, autem, pieszo. Badaliśmy plusy, minusy, czytaliśmy fora. Okolica, w której zamieszkaliśmy, okazała się dla nas idealna, na tym etapie życia, ale i na przyszłość, chociaż nie wykluczamy, że kiedyś wrócimy do miasta. Do Warszawy mamy zaledwie 30-40 min. autem, około 1 godz. pociągiem czy autobusem, w naszej miejscowości kursuje publiczny transport warszawskie ztm. W naszej wsi jest szkoła, biblioteka, straż, 4 sklepy spożywcze, a nawet restauracja! Mamy wszystko czego potrzebujemy do codziennego życia. Do Radzymina, czy Legionowa, czyli większego miasta, mamy zaledwie 10-14 km, jeździmy tam codziennie, do Warszawy około 40 km, zdarza nam się jechać do stolicy 2-3 razy w miesiącu. Oboje pracujemy w domu, mamy wszystko czego nam potrzeba pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *