motywacja na jesień

Nie wiem dlateczego akurat przełom jesieni i zimy jest dla mnie okresem wielkiego podsumowania i planowania. Rok temu moja analiza wygladała tak, tym razem zamiast narzekać postanowiłam zrobić publiczny ( być może to pomoże w ich realizacji) spis moich planów i po prostu działać! Ostatnio potrzebuję większego motywatora, coraz więcej rzeczy daje mi energię, ale coraz więcej także demotywuję. Podobno za dużo analizuję i we wszystkim widzę podstęp…cóż zrobić jak taka już jestem:)
Czego dokonam?:)

 • co roku obiecuję sobie piękne zdjęcia jesienią, marzą mi się takie bajkowe jak miała Kokorino tu czy tu…<3

chciałabym wykonać chociaż 1-2 sesje, mama mocno motywuje mnie do działania, robi coraz lepsze zdjęcia i sprawia jej to radość, więc wpisuję to jako nasz wielki plan tego sezonu!;)

P.S jedna sesja już jest – niedługo na blogu!;)

 • mam wielki problem z angielskim, to moje piętno do którego aż wstyd się przyznać…

od ponad 3 lat nieużywany zanika….? Dlatego postanowiłam uczyć się codziennie po 20 słówek + dużo słuchać. W końcu co robić w te długie jesienne wieczory?:) 

 • będę spędzała więcej czasu z mamą

między innymi na współnym domowym SPA;)

 • będę czytała więcej blogów i książek, 

…które motywują mnie do działania i nauki ( np. poradniki Uli czy Minimalistyki ) w strefie marketingu – czuję, że tym chcę zająć się w przyszłości. Postanawiam także czatać więcej książek, uspokaja mnie to a coraz cześciej czuję taką potrzebę, od miesiaca czeka na mnie „wielka książka savoir vivre” – nie znam wszyskich zasad a wypadałoby więc zabieram się do lektury;)

 • pójdę znów na fitness, 

latem ze względu na moje wieczne przemieszczanie między Warszawą a Radzyminem a także wycieczki po Polsce, odpuściłam zajęcia teraz czas powrócić do normalnego trybu życia i działać!

Uda się czy nie uda? Wiadomo, że tak! Pamiętam jak rok temu obiecywałam sobie m.in regularność w blogowaniu i wiecie co? Udało się, wpisy dodaję max w odstępie 3-4 dni!
A Wy macie jakieś swoje plany lub postanowienia na końcówkę 2015 r ?:) Ja motywujecie się do działania?
14 komentarzy

 1. już wprowadziłam jedno postanowienie i wróciłam na siłownię 🙂 a jakie jeszcze? hm… chyba też muszę podszkolić swój angielski 🙂 pozdrawiam!

  1. dziękuję Sylwia za odwiedziny;)

 2. ja postanowien nigdy nie realizuje,ale super ze masz swoje 🙂 chetnie bym pomogła z sesją:P

  1. ha ha no właśnie ja bardzo się staram ale nie zawsze wychodzi;) szkoda że mieszkasz tak daleko;(

   pozdrawiam
   Patrycja

 3. To świetnie, że postanowiłaś nie narzekać. Ja nigdy nie lubiłam jesieni (tymbardziej zimy), ale w tym roku postanowiłam, że po prostu będę robić różne intesujące rzeczy. Już prawie dwa miesiący wszystko idzie dobrze 🙂
  Powodzenia!

  1. Daria świetnie! Do działa!

   pozdrawiam
   Patrycja

 4. super postanowienia:) powodzenia:)

  1. thank you for your visit!;)

  1. Kasia dzięki i bardzo pomagasz w fotkach;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *