Recenzja: The Umbrella Academy /Netflix

Na ten serial trafiliśmy przypadkiem i wciągnął nas dosyć mocno ze względu na ciekawą i szybko zmieniającą się akcje! Chociaż każde z nas ma inne zdanie na temat filmu,  to oceny wyszły takie same 7 na 10! Oboje czekamy na coś więcej!

opinia damska: 

Serial już w pierwszym odcinku prosi o uwagę i uważność na każdy wątek i moment. Wiele w nim momentów zaskakujących i smutnych. Myślę, że w wielu momentach odnosi się do wielu sytuacji rodzinnych w realnym życiu, przykładem magą być: relacje między rodzeństwem, zazdrość w rodzinie, tajemnice, niesprawiedliwości…Końcówka i dziwny wątek miłosny rodzeństwa jak dla mnie przesadzony. Nieoczywiste zakończenie dzięki któremu…czekam na więcej!

ocena 7/10

The Umbrella Academy serial netflix

opinia męska:

Zaczynając ten serial tak naprawdę trudno było się domyślić o czym on dokładnie będzie. Nie wiedziałem, czy to będzie fantastyka czy może jakieś perypetie życiowe. Po 2 odcinkach serial nabrał rozpędu i każda końcówka zmuszała do włączenia kolejnego odcinka mówiąc „jeszcze tylko jeden”. Ciekawe i oryginalne postacie, z których każdy ma jakieś odpowiednie dla siebie charakter, fajny wątek i zaskakujące zwroty akcji. Jest to serial, który wymaga skupienia bo wystarczy odpuścić jeden kawałek i już w późniejszych odcinkach można nie wiedzieć o co chodzi. Jednak mimo tego nie zapadł mi jakoś na długo w pamięci. Typowa jednostrzałowa seria.

7/10

Znasz ten serial? Jakie wrażenie wywarł na Tobie?

_____________________________________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *