Recenzja: Selling Sunset / Netflix

Selling Sunset. Elitarni agenci nieruchomości z Oppenheim Group sprzedają luksusowe posiadłości zamożnym klientom z Los Angeles. Gdy dołącza do nich nowa agentka, zaczynają się problemy.

ocena damska: 

Na początku oglądając ten film miałam wrażenie że to taki Polski paradokument „Dlaczego ja?” z czasem film nabrał więcej kolorów w moich oczach i myślę że zdecydowanie spełnia swoją rolę. Pokazuje życie elitarnych agentów nieruchomości z Los Angeles. Zdecydowanie piękne domy za miliony i widoki miasta a także imprezowe życie sprzyja serialowi. Nie mam zarzutów co to niczego z tym filmie. Moim zdaniem w ciekawy sposób pokazuje problemy tego świata i życie którego nie do końca bym chciała. Jedno zdanie zapadło mi w pamięć, że rzadko kiedy kupuje tu ktoś dom jako rodzina, zazwyczaj jako para albo singiel. Zdecydowanie polecam dla równowagi swoich wartości i morali.

Kobieca ocena Pat:10/10

serial netflix opinie Selling Sunset

ocena męska:

Muszę przyznać, że jest to bardzo fajny serial. Początkowo się wkręciłem lecz jak się okazało, jest to takie nasze Dlaczego Ja czyli udawane. Mimo to świetnie się bawiłem i widząc chałupy za grube miliony zastawiałem się czy to sen czy prawda. Serial warto obejrzeć bo pokazuje zupełnie inny styl życia niż ten zakorzeniony w Polsce. Dodatkowo fani urządzania domów lub Ci, którzy planują zbudować własny mogą zaczerpnąć wiele inspiracji czy to umeblowania, kolorów czy stylu pokoi. Bohaterowie poza dwoma normalnymi facetami to mieszanina przedszkola z liceum. Problemy typowo szkolne, plotkarstwo, dziecinnada. Skupiałem się na części mieszkalnej niż relacjach bohaterów, którzy tylko piją, imprezują i zastanawiają się co myśli druga osoba. Idealny serial na typowe „ogłupienie” po ciężkim dniu pracy.

 

Męska ocena Ad: 9/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *