Recenzja: Selling Sunset / Netflix

Selling Sunset. Elitarni agenci nieruchomości z Oppenheim Group sprzedają luksusowe posiadłości zamożnym klientom z Los Angeles. Gdy dołącza do nich nowa agentka, zaczynają się problemy.

ocena damska:

Na początku oglądając ten film miałam wrażenie że to taki Polski paradokument „Dlaczego ja?” z czasem film nabrał więcej kolorów w moich oczach i myślę że zdecydowanie spełnia swoją rolę. Pokazuje życie elitarnych agentów nieruchomości z Los Angeles. Zdecydowanie piękne domy za miliony i widoki miasta a także imprezowe życie sprzyja serialowi. Nie mam zarzutów co to niczego z tym filmie. Moim zdaniem w ciekawy sposób pokazuje problemy tego świata i życie którego nie do końca bym chciała. Jedno zdanie zapadło mi w pamięć, że rzadko kiedy kupuje tu ktoś dom jako rodzina, zazwyczaj jako para albo singiel. Zdecydowanie polecam dla równowagi swoich wartości i morali.

Kobieca ocena Pat:10/10

serial netflix opinie Selling Sunset

ocena męska:

Muszę przyznać, że jest to bardzo fajny serial. Początkowo się wkręciłem lecz jak się okazało, jest to takie nasze Dlaczego Ja czyli udawane. Mimo to świetnie się bawiłem i widząc chałupy za grube miliony zastawiałem się czy to sen czy prawda. Serial warto obejrzeć bo pokazuje zupełnie inny styl życia niż ten zakorzeniony w Polsce. Dodatkowo fani urządzania domów lub Ci, którzy planują zbudować własny mogą zaczerpnąć wiele inspiracji czy to umeblowania, kolorów czy stylu pokoi. Bohaterowie poza dwoma normalnymi facetami to mieszanina przedszkola z liceum. Problemy typowo szkolne, plotkarstwo, dziecinnada. Skupiałem się na części mieszkalnej niż relacjach bohaterów, którzy tylko piją, imprezują i zastanawiają się co myśli druga osoba. Idealny serial na typowe „ogłupienie” po ciężkim dniu pracy.

 

Męska ocena Ad: 9/10

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!