Kamera na żywo z Teneryfy

Kamera na żywo z Teneryfy

Chcesz zobaczyć co się dzieje aktualnie na żywo na Teneryfie? Sprawdź dzisiejszy wpis i zobacz Wyspy Kanaryjskie z kamer 24/7.

Kamery na żywo to bardzo przydatna sprawa. Pozwalają zobaczyć, co się dzieje aktualnie w miejscu destynacji. Jest to pomocne dla osób, które wybierają się na wakacje i chcą zobaczyć jak ludzie chodzą ubrani, jaka jest pogoda czy jak wyglądają plaże. 

Kamery 24/7 bardzo często są ustawione w miejscach turystycznych, na plażach lub w miastach. Sprawdzając kamery możesz dowiedzieć się czy plaże są mocno zatłoczone lub czy nie jest wywieszona flaga zabraniająca kąpieli w morzu/oceanie.

Kamera na żywo z Playa de Los Cristianos – Teneryfa

Ta kamerka na Teneryfie ustawiona jest w cudownej plaży Playa de Los Cristianos znajdującej się na południu wyspy niedaleko imprezowej Playa de Las Americas. Wokół plaży znajduje się dużo hoteli, więc warto sprawdzić tą kamerę na żywo przed wylotem.

【LIVE】 Playa de Los Cristianos - Teneryfa | SkylineWebcams

Kamera na żywo z Playa de Troya

Ta plaża znajduje się niedaleko Los Cristianos. Jest ona piaszczysta i posiada leżaki hotelowe. Zbudowane falochrony chronią przed dużymi falami.
【LIVE】 Playa de Troya - Las Americas - Tenerife | SkylineWebcams

Kamera na żywo Puerto de la Cruz

Ostatnia kamerka z Teneryfy znajduje się w słynnej miejscowości Puerto de la Cruz. To tutaj niedaleko możesz się udać do SiamParku lub Loro Parku. W tym nadmorskim mieście przeważają plaże z czarnym piaskiem. Znajdziesz również pyszne knajpki z lokalnym jedzeniem. Ostatni raz kiedy byliśmy na Teneryfie to nasz hotel znajdował się właśnie w Puerto de la Cruz. Miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzenie Teneryfy.

【LIVE】 Puerto de la Cruz - Playa San Telmo | SkylineWebcams

Wszystkie kamery na żywo z Teneryfy znajdują się pod tym linkiem. Znajdziesz tam bardzo dużo kamer z takich miejsc jak Los Gigantes, La Ortava, widok na szczyt wulkanu Teide czy stolicę Teneryfy – Santa Cruz. Miłego oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *