Ile trwa lot na Teneryfę? Ile leci się na Wyspy Kanaryjskie?

Teneryfa Ile trwa lot na Teneryfę

Lot na Teneryfę uważam, że należy do jednych z najprzyjemniejszych. Z racji tego, że Teneryfa leży blisko to i sam lot nie jest ciężki. Ile trwa lot na Teneryfę? Jak długo się leci na Teneryfę? Zapraszam do wpisu.

Mówiłam to już wiele razy, powiem i znów. Zakochałam się w Teneryfie. Póki co żadna lokalizacja (oczywiście poza Tajlandią) mnie tak nie zachwyciła. Teneryfa to piękna wyspa idealna dla każdej osoby. Zarówno jeśli lubimy odpoczywać, jak i jeśli chcemy sobie poimprezować. To także świetna miejsce dla osób z małym dzieckiem. O tym, co warto zwiedzić na Teneryfie pisałam w tym wpisie. 

Ile trwa lot na Teneryfę?

Skupmy się jednak na samym locie. Oczywiście, jak zawsze na lotnisku trzeba być 2 godziny wcześniej. Lecąc na Teneryfę lecieliśmy z lotniska Chopina w Warszawie. Lot odbywał się samolotem Boeing 737-800 należącym do przewoźnika Enter Air. Na Teneryfę leci się około 5 godzin. Podróż upłynęła bardzo przyjemnie i wcale się nie czuło tej odległości. Dlatego też polecam Teneryfę dla osób z dziećmi.

Nad jakimi krajami leci się na Teneryfę?

Podczas lotu warto mieć miejsce przy oknie. Samolot zazwyczaj leci nad Czechami, południową częścią Niemiec, następnie Francja i Hiszpania, po czym wlatuje na bezkresny błękit, czyli Ocean Atlantycki. Podczas nocnego lądowania na Teneryfie możemy obserwować pięknie oświetlone miasta Wysp Kanaryjskich.

Przeczytaj również: Teneryfa: co warto zobaczyć? Co zwiedzić na Teneryfie?

Czy w samolocie serwują posiłek?

Lot nie gwarantuje posiłku, jak również nie ma podziału na klasy. W trakcie lotu możesz zakupić ciepłe posiłki i napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Gorąco polecam odwiedzić Teneryfę i zobaczyć tę magiczną wyspę bowiem wyspa kryje w sobie wspaniałe miejsca!

Nasza wideo pamiątka z Teneryfy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *