5 rzeczy które polecam zrobić w czerwcu! #InspiracjeMiesiąca

Czerwiec zdecydowanie zaczął się bardzo dobrze! Mój pomysł z #InspiracjeMiesiąca rozpoczęty w kwietniu motywuje mnie do działań! Jestem zainspirowana ale nie karcę się za to i nie rozpaczam, że nie zrealizowałam wszystkich postanowień z danego miesiąca. Po prostu przekładam je na za jakiś czas. To luźne plany i pomysły na to co warto zrobić. Nauczyłam się dawać z siebie dużo kiedy trzeba, ale też odpoczywać i czasem odpuszczam dla zdrowia psychicznego.

Maj zakończyłam z wieloma przygodami Nie sądziłam, że jedno z kwietniowych postanowień zrealizuje się samo (!) #UważajCoPlanujesz mówię tutaj o dniu bez telefonu, tak jednym dniu, który w maju przekształcił się w 8 dni! SERIO! WOW ale dałam radę i patrząc teraz na tą sytuację nie było tak źle…skąd? jak i dlaczego? O tym na moim insta a niebawem opiszę też na blogu! 

Tymczasem zapraszam do pomysłów na czerwiec!

1 #rolki

To zdecydowanie mój ulubiony sport i wymarzony od zawsze. Będąc dzieckiem i mieszkając na wsi nie za bardzo miałam możliwość jeździć bo gdzie…po trawie? Od kiedy mam swoje wypasione łyżwo-rolki, które dzięki wymiennymi plozami (kupiłam je tutaj)sprawdzają się przez cały rok, ale to właśnie latem jeżdzę nimi najwięcej! Czasem po prostu wkładam i jeżdżę po ulicy obok domu a innym razem wsiadam do auta i jadę na wycieczkę w sprawdzone miejsca, gdzie jest cisza i spokój oraz wygodne podłoże!

rolki jazda na rolkach blogerka na rolkach rolki dla blogerki

2 #owoce

W naszym domu zawsze na równi stały owoce obok słodyczy i to my sami wybieraliśmy co jemy. Takie z nas mądre dzieci, że woleliśmy owoce. To dobry nawyk, ale mam wrażenie że wciąż jem i kupuję te same czyli ulubioną odmianę jabłek, kiwi i winogrona a przecież jest mnóstwo innych owoców, które warto jeść ze względu na witaminy a lato to czas kiedy są one bardziej dostępne i tańsze. Zimą stawiam na koktajle głównie z mrożonych owoców a teraz czas na świeże!

swieze owoce, postanowienia, jesc owoce

3 #zioła 

Od kiedy interesują mnie olejki, zioła coraz częściej dodaję je do herbaty czy robię kosmetyki jak mydła sama. Często zimą brakuje mi zielonych bukietów w pokoju czy zapachu natury. Dlatego w tym sezonie zadbam aby mieć trochę zapasu na zimę!

suszone zioła, suszone kwiaty

4 #miejsce

Po spełnieniu warunku o nowych przepisach, myślę że mogę sobie pozwolić na poznanie nowego miejsca kulinarnego? Niekoniecznie w Warszawie, planujemy sporo wycieczek poza miasto więc koniecznie poznam coś nowego!

nowe miejsca kulinarne

5 #brat 

Kontakty z rodzeństwem są różne, w zależności od wieku w którym jesteśmy. W naszym przypadku od kiedy oboje skończyliśmy -naście i mamy po -ścia dużo chętniej rozmawiamy, radzimy sobie i spędzamy razem czas. Zdjęcie było robione jakieś 3 lata tamu a my nadal tacy piękni! W maju ze względu na mój wyjazd nie znalazłam obiecanego sobie czasu dla mamy wiec mam sporo do nadrobienia w kontaktach rodzinnych!

spedzanie czasu z rodzenstwem w dorosłym zyciu

A jaki będzie Twój czerwiec? Masz jakieś konkretne plany i pomysły?

Podziel się nimi w komentarz tutaj lub na moich social mediach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *