Stylizacja na wycieczkę! Plecak i w drogę!

W tym roku wyjątkowo tęskniłam za latem. Nie mogłam doczekać się kiedy znów założę klapki, pójdę na łąkę czy do lasu. Kiedy tylko pojawiły się pierwsze promienie wybraliśmy się nad Zegrze w poszukiwaniu ciekawych miejsc do nagrań. Filmy dawno zostały opublikowane a o zdjęciach…zapomniałam, ale nie ma tego złego! Zapraszam na wpis ze stylizacją wycieczkową. W tym sezonie królują plecaki!

Kiedy byłam mała uwielbiałam przebierać się w ubrania mamy. Nawet nie wiem kiedy okazały się już na mnie dobre! Cześć z nich była całkowicie nie w moim stylu lub niemodna, z czasem polubiłam się z niektórymi na stałe i noszę bez względu na modę sezonu, tak jest np. z koszulo bluzką z dzisiejszego wpisu. Zastanawiam się jak to możliwe, że ubrania które mają ponad 20 lat są w takim świetnym stanie?! Kiedyś liczyła się jakość, dzisiaj ilość, zgadzasz się?

las, wycieczka, stylizacja piknikowa,

stylizacja jeansowa, klapki lidl

jeans stylizacja do parku codzienny zestaw

opis zestawu:

jeansy – no name

klapki – lidl

plecak – sh (ok 20 zł)

bluzka – po mamie 😉

kurtka jeansowa – złapana na wyprzedaży u Anna Skura

stylizacja niebieska jeans i jeansowa kurtka

Widzieliście #odcinek6 który kręciliśmy tego dnia?

Poniżej możesz obejrzeć całość

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!