koronkowa sukienka na każdą okazję

Niedawno wspominałam o wielkich zakupach w sh jakie zrobiłam na lubelszczyźnie. Powoli zaczynam nosić moje “nowe” ciuszki. Na przykład dziś koronkowa sukienka marki new look, którą z powodzeniem mogę nosić do pracy, szkoły, na imprezę rodzinną oraz milion innych okazji;) Chyba po raz pierwszy udało mi się kupić takie świetne kiecki, w dodatku aż 2 koronkowe. Taki zestaw jak dziś preferuję latem, a Wy?

na szyi srebrny naszyjnik, który zdobi, ale nie przytłacza;)
włosy upięte w kok – przy takim upale nie może być inaczej….

sukienka – new look/ sh ok 9 zł
sandały – no name ok 20 zł
naszyjnik – prezent
To chyba rekord! Zestaw za niecałe 30 zł! Tanio, modnie i wygodnie!

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także