Czy warto zbierać punkty na stacjach paliw?

Zbierasz punkty na stacjach? Czy kiedykolwiek odebrałaś jakaś nagrodę? Wiesz, że prawdopodobnie, co kilka miesięcy tracisz punkty regulaminowo i nigdy nie nazbierasz na….

Dzisiaj w #4 odcinku Kobieca Strona Jazdy poruszam ten temat, ponieważ wiele z nas zbiera punkty latami nie myśląc o tym aby skorzystać z nich częściej i wykorzystać je na coś małego. Jak się okazuje, jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że nazbierasz tyle punktów aby starczyło na wymarzoną, dużą nagrodę.

Dlaczego? Jak korzystać z tych kart aby faktycznie coś dostać?

Każdy z tych systemów lojalnościowych ma swój regulamin, kiedyś z ciekawości przejrzałam je i okazuje się że punkty są kasowane ponieważ tracą ważność. Warto czytać regulaminy, każda promocja rządzi się swoimi prawami. Nieznajomość regulaminów może powodować pewne nie jasności i zdziwienie gdy np. znikną nam punkty.

Nie wierzysz? Zobacz sama!

Uważam, że warto mieć kartę każdej stacji i korzystać z programów lojalnościowych. Jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić. Tu przychodzi nam z pomocą regulamin i warunki promocji. Lecz zanim zaczniemy zbierać punkty musimy znać korzyści dla siebie! Prawda jest taka, że warto te punkty wykorzystywać co kilka miesięcy na małe rzeczy. Ma to wtedy sens, w innym wypadku nie nazbierasz ani na dużą ani na małą nagrodę ponieważ punkty przepadną.
Ostatnio przeglądając moje punkty zamówiłam sobie kubek na wodę do auta, wykorzystałam bon na paliwo i kawę podczas podróży a także wybrałam się do kina! Przeglądając katalogi nagród zobaczysz, że jest wiele rzeczy, które ucieszą każdego kierowcę i można będzie skorzystać z nich kilka razy w roku.

Wniosek: lepiej cieszyć się z małych rzeczy.

_____________________________________________________________________________________________

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu, mam nadzieję że był dla Ciebie pomocy. Blog tworzę już od ponad 6 lat, a kampania i pomysł wpisów motoryzacyjnych pod nazwą #KobiecaStronaJazdy to świeża sprawa. Dlatego będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią na jej temat w komentarzu tutaj czy na Facebook’u, a także na kanale youtube. Zachęcam do udostępniania aby mógł dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *