Czy noszenie kapeluszy to szczyt luksusu?

Ostatnio, zdałam sobie sprawę z tego że noszenie kapeluszy postrzegane jest w środowisku (nawet) dużego miasta jako coś wyjątkowego, zgadzasz się z tym? Widząc kobietę w kapeluszu od razu zyskuje w naszych oczach klasę, wdzięk, powagę, pieniądze…Czy noszenie kapeluszy jest czymś wyjątkowym?

Coraz częściej widzimy na ulicy ludzi w kapeluszu, najczęściej latem i przeważnie są to kobiety. A co z jesienią i zimą? To równie idealne pory roku do noszenia pięknych kapeluszy! Ja w swojej szafie od lat posiadam kilka tego typu okryć głowy i przez długi czas tylko je przymierzałam. Mimo, że uwielbiałam to robić to ich nie nosiłam…dlaczego? 

kapelusz, stylizacja z kapeluszem, cross eyes okulary,

majorka,majorka w grudniu, okulary przeciwsłoneczne, cross eyes

Nosząc kapelusze zdarzało mi się, że pewne osoby traktowały mnie inaczej, z dystansem. Jednak po jakimś czasie uznałam to za nieporozumienie. Teraz już nie mam oporów przed noszeniem kapelusza i robię to kiedy mam na to ochotę. Wprawdzie, noszenie kapelusza w Polsce kojarzy nam się z czasami zamierzchłymi. Każdy pamięta czarno-białe zdjęcia, na których to panowie prezentowali się w garniturach natomiast panie ubrane były w piękne płaszcze lub suknie i miały na sobie kapelusz. Nie bójmy się wracać do tych czasów, kapelusze były, są i zawsze będą modne.

jeansowa spodnica, stylizacja z kapeluszem,okulary, majorka

W grudniu do mojej szafy trafił nowy egzemplarz – cudowny Stetson Tuscalo Woolfelt Packable Hat od Le Szapo! Sprawiłam go sobie chwilę przed wyjazdem na Majorkę i zastanawiałam się, czy aby na pewno mogę go zabrać. Nie chciałam, żeby się pogniótł. Na szczęście nie ma się czym martwić, spokojnie możemy go włożyć do walizki. Jego konstrukcja jest tak wykonana, że zawsze wraca do formy.

Postanowiłam napisać kilka słów w temacie kapeluszy, a także samej marki Le Szapo ponieważ stoi za nią cudowna historia. Cudowna bo miłosna! Marka Le Szapo powstała pod koniec 2018 roku dzięki pasji i miłości do kapeluszy i do Francji. Boris i Karolina, tworzą i rozwijają razem sklep, mieszczący się przy ul. Długiej 18, w Krakowie.

kapelusz, leszapo, sklep z kapeluszami

Karolinę, poznałam podczas szkoleń Anety Wątor w Krakowie. Od razu miałyśmy tematy do rozmowy. Uwielbiam ludzi, którzy zarażają swoją pasją i kochają życie. Tacy właśnie są Karolina i Boris. Mimo, iż nie udało mi się jeszcze poznać męskiej połówki Le Szapo, to obserwując profil marki na Instagramie – myślę, że się szybko polubimy. Będzie ku temu okazja świetna okazja ponieważ za tydzień odwiedzę miasto z legendą o smoku! Zresztą sami zobaczcie jak instagram Le Szapo może poprawić humor! Sprawdźcie przy okazji ich sklep online, natomiast będąc w Krakowie nie zapomnijcie odwiedzić sklepu stacjonarnego! Jak się okazuje, można tam kupić nie tylko kapelusze ale też czapki, berety, kaszkiety, fascynatory, apaszki, szaliki, rękawiczki i wiele innych klasycznych i nietuzinkowych dodatków! Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdą porę roku! To bez wątpienia miejsce warte odwiedzenia!

kapelusze, sesja, majorka, sesja na majorce, jeansowa spodnica
kapelusz – Le Szapo, okulary – Cross Eyes, spódnica – romwe, bluzka – H&M

 

Kapelusz do wyjątkowy dodatek dla każdego z nas!

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w ten od Le Szapo skorzystaj z mojej 10% zniżki na hasło: Patrycja.

Promocja trwa do końca lutego!

Wyróżnij się z tłumu i załóż kapelusz!

____________________________________________________________________________________________

p.s wyniki zabawy z FB, oto zwycięzcy:

Gratuluję i proszę o wiadomość na FB Patrycja Story lub na emaila kontakt@patrycjastory.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *