Recenzja: Ludzie z małych domków /Netflix

Jeśli szukasz lekkiego programu/serialu o wnętrzach, zmianie życia i pozytywnych wibracjach to zdecydowanie „Ludzie z małych domków” Netflixa są dla Ciebie!

ocena damska: 8/10

Kobieca ocena Pat: 

Bardzo lubię ten program ze względu na formę oraz fakt, że intereują mnie podróże, kampery i życie minimalisty. Polubiłam prowadzących, ich żarty oraz grę. W programie jest wiele ciekawych porad dotyczących małych wnętrz, to zdecydowanie film dobry na każdą okazję. Poglądaliśmy go na pcozątku by oderwać się od pracy i obejrzeć coś luźnego, z czasem uzależniliśmy się pozytywnie!

ocena męska: 8/10

Męska ocena Ad:

Super program. Jako miłośnik małych i fajnie urządzonych przestrzeni to w z wielką przyjemnością oglądało mi się serial na Netflix „Ludzie z małych domków”. Program składania do refleksji nad wszechobecnym materializmem i naszym dążeniem do „mieć” niż „być”. Zacząłem trochę inaczej patrzeć na wszystkie dobra, które gromadzimy i ten serial trochę mi pokazał, że często takie rzeczy są bezwartościowe i stają się naszą kotwicą. Oczywiście, warto posiadać rzeczy, które przypominają nam o jakiś pozytywnych sytuacjach lecz trzeba na to patrzeć zdroworozsądkowo. Żebyśmy zaraz przez takie rzeczy nie zaczęli w nich tonąć. W serialu Ludzie z małych domków znajdziemy (wiadomo) historię ludzi, którzy postanawiają opuścić wielkie domy, zamknięte przestrzenie i zamieszkać w małych domkach. W serialu każdy fan majsterkowania odkryje ciekawe rozwiązania, które można zastosować we własnym domu lub np. kamperze. Gorąco polecam, świetna rozrywka.

 

Zobacz inne filmy, które polecamy!

https://www.patrycjastory.pl/kategoria/kultura/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *