Recenzja: Ludzie z małych domków /Netflix

Jeśli szukasz lekkiego programu/serialu o wnętrzach, zmianie życia i pozytywnych wibracjach to zdecydowanie „Ludzie z małych domków” Netflixa są dla Ciebie!

ocena damska: 8/10

Kobieca ocena Pat:

Bardzo lubię ten program ze względu na formę oraz fakt, że intereują mnie podróże, kampery i życie minimalisty. Polubiłam prowadzących, ich żarty oraz grę. W programie jest wiele ciekawych porad dotyczących małych wnętrz, to zdecydowanie film dobry na każdą okazję. Poglądaliśmy go na pcozątku by oderwać się od pracy i obejrzeć coś luźnego, z czasem uzależniliśmy się pozytywnie!

ocena męska: 8/10

Męska ocena Ad:

Super program. Jako miłośnik małych i fajnie urządzonych przestrzeni to w z wielką przyjemnością oglądało mi się serial na Netflix „Ludzie z małych domków”. Program składania do refleksji nad wszechobecnym materializmem i naszym dążeniem do „mieć” niż „być”. Zacząłem trochę inaczej patrzeć na wszystkie dobra, które gromadzimy i ten serial trochę mi pokazał, że często takie rzeczy są bezwartościowe i stają się naszą kotwicą. Oczywiście, warto posiadać rzeczy, które przypominają nam o jakiś pozytywnych sytuacjach lecz trzeba na to patrzeć zdroworozsądkowo. Żebyśmy zaraz przez takie rzeczy nie zaczęli w nich tonąć. W serialu Ludzie z małych domków znajdziemy (wiadomo) historię ludzi, którzy postanawiają opuścić wielkie domy, zamknięte przestrzenie i zamieszkać w małych domkach. W serialu każdy fan majsterkowania odkryje ciekawe rozwiązania, które można zastosować we własnym domu lub np. kamperze. Gorąco polecam, świetna rozrywka.

 

Zobacz inne filmy, które polecamy!

https://www.patrycjastory.pl/kategoria/kultura/

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!