Ostatni negliż tego lata!

Na moim blogu chyba nigdy nie było tak kontrowersyjnych i odważnych zdjęć, ale idąc tropem Marionetki Mody i naszych ostatnich przygód na nowe doświadczenia, postanowiłam po pierwsze zrobić takie zdjęcia a po drugie wstawić je tutaj na pamiątkę.

To był przemiły poranek, biegałam w samym sweterku z kawką, winogronem po rosie….wpadłam na pomysł zdjęć i tak to wszystko powstało. Takie sesje spontaniczne są jak widać najlepsze! Zdjęcia zrobione w cudownej agroturystyce (zdjęcie obiektu na samym dole), gdzie spędziłyśmy z dziewczynami miły wieczór i poranek, dzień przed wielkimi atrakcjami 9 km od Energylandii, gdzie spędziłyśmy z dziewczynami emocjonującą sobotę, ale o tym więcej następnym razem! 

Zostawiam Was ze zdjęciami i smutnym pożegnaniem lata…jak dobrze że w głowie mam tyle cudownych wspomnień tego sezonu a zaraz kolejne wyzwania i wyjazdy! Jesień nie będzie taka zła!

Jak zawsze odkryłyśmy jakieś cudowne miejsce, które serdecznie polecam do noclegu i wypoczynku. Oprócz pięknego domku, jest tez huśtawka, hamak, piękny ogród, miejsce na grilla <3 za to kocham agroturystyki <3 Marionetka Mody jak zawsze zastrzeliła mnie swoją kreatywnością! Link do miejsca tutaj.

 

6 komentarzy

 1. Iga Witkowska

  Zdjęcia są wyjątkowe, piękne i klimatyczne….😍🤗

 2. Piękne, klimatyczne zdjęcia 🙂
  Cudownego dnia!
  https://coscudownego.blogspot.com/

 3. To gdzieś niedaleko moich teściów byłaś 😉
  Zdjęcia świetne i bardzo naturalne 🙂

 4. Jestem zauroczona 🙂

 5. Przepiękne zdjęcia na hamaku! 🙂
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *