Pałac i Folwark Łochów co można tu robić? Zobacz nagranie z drona!

W piękny wrześniowy weekend odwiedziliśmy folwark Łochów, dużo o nim słyszałam. Mimo, że mamy dosyć blisko dopiero teraz udało nam się odwiedzić to miejsce! Zabraliśmy ze sobą swojego kolegę drona! Zobaczcie jaki to piękny teren!

Pałac i Folwark Łochów to miejsce, które poznałam dzięki instagramowi, zawsze kiedy widzę takie ciekawe miejsce od razu googluje gdzie są, by zobaczyć je na żywo. Jakim wielkim i pozytywnym zaskoczeniem było to, że okazało się, że Łochów jest raptem 30 min od naszego domu! Oczywiście zajęło nam 3 miesiące dotarcie do niego od momentu poznania, ale uważam, że to był piękny czas na odwiedzenie tej okolicy! Trafiliśmy na ciepły weekend oraz złotą polską jesień. Nawet załapaliśmy się na soczyste jabłka z ogrodu!

Zobacz, jak wygląda Pałac i Folwark Łochów z lotu ptaka oraz co można w nim robić:

Ambitnamarka.pl - kreatywna agencja marketingowa

Od momentu kiedy nagraliśmy ten film, pojechaliśmy do Pałacu i Folwarku Łochów jeszcze jakieś 2 razy, by spędzić czas na obiekcie, zjeść obiad i raz mieliśmy w planach nawet warsztaty ceramiki, ale…pomyliłam daty!

Znacie to miejsce? A może macie jakieś inne godne polecenia?

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!