Marzysz o głębokim spojrzeniu? Cały sekret tkwi w szczoteczce do tuszu

Tusz do rzęs to podstawowy kosmetyk, jeśli chodzi o makijaż twarzy. Dobrze podkreślone oko to często najważniejszy element pięknego makijażu. Często wystarczy tylko pomalować oczy, aby wyglądać kobieco i poczuć się dobrze we własnej skórze. Jaki tusz wybrać, aby rzęsy wyglądały perfekcyjnie?

Jaki tusz do rzęs wybrać? 

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju są Twoje rzęsy i jaki efekt chcesz osiągnąć. Większość kobiet używa tuszu do rzęs codziennie, Po to aby podkreślić oko i uzyskać wyraziste spojrzenie. Częstym problemem dla kobiet używających tuszów do rzęs jest ich nietrwałość, osypywanie się i kruszenie. Dlatego należy używać tuszu o wysokiej jakości, po to aby nie tylko kolorować rzęsy, ale także odżywiać je i zapobiegać ich uszkodzeniom. Na co zwrócić uwagę wybierając sam tusz? Zobacz jak wygląda szczoteczka, którą się tuszuje, bo jest to bardzo ważne. Popularne są szczoteczki z silikonowymi haczykami. Dlaczego taka szczoteczka jest popularna? Precyzyjnie rozdziela rzęsy i sprawia, że są dobrze podkreślone. Nie ma mowy o sklejaniu rzęs, a każda z nich jest delikatnie podkreślona za pomocą takiej szczoteczki.

Czy chcesz pogrubić i wydłużyć rzęsy? Innowacyjny tusz pozwoli na te dwie rzeczy

Jeśli zastanawiasz się, czy są tusze, które łączą w sobie kilka funkcji, to jest dobra wiadomość. Jeśli marzysz o pogrubieniu i wydłużeniu rzęs jednocześnie, to nowoczesne tusze umożliwiają taki makijaż. Często sama szczoteczka ma podwójny kształt i z jednej strony jest wypukła, a z drugiej ma płaski grzebyk. Wtedy część wypukła unosi i pogrubia rzęsy, a płaski grzebyk bardzo dobrze je rozdziela i tym samym wydłuża. Za pomocą jednego tuszu można wtedy uzyskać niezwykły efekt pogrubienia i wydłużenia rzęs, które wyglądają wręcz teatralnie w takim wydaniu. Pamiętaj o tym, że nie tylko szczoteczka jest ważna, ale sama formuła tuszu. Takie dodatki jak ceramidy, nawilżają i wzmacniają rzęsy. Jeśli codziennie malujesz rzęsy, a potem wykonujesz wieczorny demakijaż, to na pewno wiesz, że osłabia to delikatne włoski. Formuły wzmacniające rzęsy przydadzą się każdej kobiecie, która chce zadbać całościowo o siebie. Jaki wybrać pogrubiający tusz do rzęs? Najlepiej taki, który jednocześnie pielęgnuje i odżywia rzęsy.

Jak dobrze pomalować rzęsy?

Dobry tusz o innowacyjnej szczoteczce i bogatej formule odżywiającej to jedna sprawa, ale samo tuszowanie rzęs również wymaga pewnej wprawy. Wypróbuj pewien sposób malowania rzęs, a być może sprawdzi się on u Ciebie. Najpierw pomaluj końcówki rzęs, co zapobiega sklejaniu się krótszych rzęs. Następnie zygzakowatym ruchem przeciągnij tusz od nasady aż po same końce, a potem ustaw szczoteczkę pionowo i wyciągaj rzęsy ku górze. Jeśli chcesz, możesz pomalować dolną linię rzęs, aby jeszcze bardziej podkręcić swoje spojrzenie. Warto próbować innych sposobów malowania rzęs, aby znaleźć sposób najlepszy dla siebie. Jeśli zainwestujesz w dobry tusz do rzęs z silikonową szczoteczką, możesz cieszyć się potem pięknie rozdzielonymi rzęsami i głębokim spojrzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *