Wietrzenie szaf w Znajomi Znajomych!

Razem z portalem szafa.pl miałam przyjemność organizować Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf, byłam koordynatorem w Warszawie. Tym razem wszystko odbyło się w bardzo kultowej klubokawiarni Znajomi Znajomych – znacie to miejsce? Jeśli nie to musicie poznać! Ja wybierałam się do nich od ponad 2 lat i w końcu dotarłam, żałuję, że tak późno. Na pewno wrócę nie raz! Zakochałam się w pysznej pizzy, orzeźwiających smoothies – wypiłam aż 3(!) i mega wielkich burgerach mniam!

Wygląda na to, że tylko tam jadłam i piłam;) wcale nie! Dużo się działo, naprawdę fajnie spędziłam czas. Dziękuję szafie.pl za zaufanie, wszystkim zaangażowanym za pomoc m.in pracownikom ZZ, Kasi z Marionetka Mody, wszystkim wystawcom i odwiedzającym. To był bardzo inspirujący dzień. Wiele jest do poprawy, wiem, ale następnym razem – jeśli taki będzie, postaram się jeszcze bardziej!
Na czym polegają wymiany ubrań?
Od początku….
Wszystko zaczęło się ok 10, kiedy to zaczęliśmy przygotowywać stoliki, krzesła i robić miejsce na salach dla wystawców, których na liście było ok 35, przed 11 zapisani wystawcy zaczęli rozstawiać swoje wieszaki i ubrania a kilka minut po 11 byli już pierwsi odwiedzający! Całe wydarzenie trwało do ok godz 16, ja zostałam aby pomóc wszystko posprzątać i…jeszcze coś zjeść;))) Teraz jestem już w domu i chyba udam się na spacer żeby odświeżyć umysł! Jutro spędzam dzień z mamą – taki babski wypad. A Wy co porabiacie? Miłego weekendu!
Miałam na sobie:
bluzkę vintage – z szafy mojej mamy, ma około 20 lat!
spodnie rurki
czarne kozaki
a na zewnątrz ulubiony szal piumo i lekki płaszcz w kolorze kahki
Fociła Marionetka Mody – dziękuję
Dlaczego warto wziąć udział w wymianie ubrań?

 

 

 

8 komentarzy

  1. Te mamine rzeczy mają jednak coś w sobie! Piękna bluzka! 🙂

  2. Koktajl wyglada ekstra! U mnie przepis na gorącą czekoladę na poprawwę humoru! Zapraszam zyjaca-marzeniami.blogspot.com

  3. Na pewno było super 🙂 Szkoda, że nie mogłam być.
    http://www.sylwiaszewczyk.com

    1. następnym razme musiz byc;)

  4. Świetna ta bluzka – cudne kolory!

    1. dziękuję;))) chieli mi ja zabrac na szafingu;)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *