Nowe miejsce na mapie Warszawy! Jedyne takie! Coś dla ciała, ducha i umysłu!!!

Czy znasz takie miejsce, gdzie w jednym budynku każdy znajdzie coś dla siebie? Od ćwiczeń fizycznych, warsztaty aż po miejsce wyciszenia? TAK to możliwe! Wiedziałam o tym miejscu już od początku tego roku, nie mogłam doczekać się otwarcia bo wiedziałam, że dużo będzie się tam działo! Strefa 3 już w gotowości! Od kilku tygodni działa na „pełen etat”. Zerknij na FB i zobacz jakie ciekawe wydarzenia szykują się w najbliższych dniach, ja sama poprowadzę tam warsztaty pod koniec czerwca i w lippu! W połowie maja byłam na oficjalnym otwarciu miejsca a dziś jestem już nawet po 4 treningach na vacu bieżni i gubię ostatnie kg przed wakacjami! Chętnie wybieram się także na najbliższe jako uczestnik m.in jutro

Szyjemy bluzkę „Hiszpankę” z męskiej koszuli w WARSZAWA

Niech Moc będzie z Tobą – ćwiczenia energetyczne na co dzień

Ambitnamarka.pl - kreatywna agencja marketingowa

zdjęcia wykonał  Jacek Połonecki

Dlaczego warto tu zajrzeć?

Właścicielki dbają aby każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, skorzystać z urządzeń lub proponowanych wydarzeń i zrobić coś innego po pracy niż zwykle, poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś nowego czy stworzyć coś samemu i podzielić się wiedzą, doświadczeniem z innymi!

A na koniec film! 

https://www.facebook.com/strefa3/videos/1840435582874294/

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!