miętowa spódniczka w paski & jeans

Spódniczka, która jest wspomnieniem moich matur, ponieważ kupiłam ją chwilę przed egzaminami i nawet założyłam na ostatni. Chociaż do dziś nie rozumiem jak mogłam w niej pójść do szkoły – jest zbyt krótka! Nieważne, faktem jest, że mam do niej sentyment ponieważ przypomina mi czas kiedy pełną parą weszła w dorosłość i w zasadzie nie wiedziałam co mnie jeszcze czeka. Bye bye szkoło – mówiłam i chociaż czasem jest ciężko, teraz wiem, że nie chciałabym tam wracać. Lubię swoją teraźniejszość niezależnie od tego czy jest swawolna czy poważna. Dlatego dziś nic sztywnego, wręcznie odwrotnie – dziewczęcy zestaw z pistacjową spódniczką oraz dobrze znaną kamizelką, którą uwielbiam za to, że wspaniale dopełnia każdy mój zestaw;)

spódniczka – Orsay
sandały – Onemarket.pl
koszulka – new yorker
kamizelka – mamy + DIY

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!