Klub Kobiet z Pasją czyli III Konwent Kobiet Szminka 2018

Weekendy marzec rozpoczęło niesamowite wydarzenie zorganizowane przez Marecki Klub Kobiet z Pasją z mojej okolicznej miejscowości Marki. To już kolejne cykliczne spotkanie pt „III Konwent Kobiet Szminka 2018” wspaniale było w nim uczestniczyć. Tego dnia przenieśliśmy się w klimat Paryża i wszystkiego co się z nim wiąże. Dzięki wspaniałej Roksana Styl miałam możliwość poczucia się jak prawdziwa kobieta wyzwolona niczym Marlena Dietrich – przyznam, że patrząc na filmy (poniżej linki) świetnie wypadłam wręcz nie mogę uwierzyć jak zabawnie wyglądam i poruszam się!

Bez wątpienia 2 pokaz pt „Dame en rouge” podobał mi się jeszcze bardziej kto mnie zna nie ma wątpliwości że to dzięki czerwieni którą uwielbiam! W dodatku dostałam tak piękną suknię, że mogłam poczuć się jak w bajce! 

Dziękuję wszystkim inspirującym dziewczynom z którymi spędziłam ten dzień i które mogłam poznać! A organizatorom za wprowadzenie tak cudownego klimatu! Wspaniale było spędzić z Wami czas!

czerwień w roli głównej!

nawet załapałam się na wywiad!

pokaz I pt. „Paris,Paris..”

Z Roksana Styl czyli Kobietą Petardą, która przygotowała oba pokazy, ale dodała również cudownej energii całemu eventowi. Wspaniale jest spotykać takich ludzi i inspirować się do działania!

Zadbałam aby moja prywatna stylizacja również wpisała się w klimat Paryża na zdjęciu z pięknym rowerem od Rowerowy Squad 

Koniecznie muszę wspomnieć o wspaniałościach jakie zagwarantowały dziewczyny z Atelier Liwska Emilia makijaż w którym nie czułam się jak w masce oraz wspaniała fryzura w zaproponowanym przez Roksanę stylu, która strasznie mi się podobała!!!

…a za kulisami było tak….

Moja fifka która tak naprawdę była pędzlem haha grunt to kreatywność!

między pokazami pogaduszki 😉

Pokaz I

podczas przygotowań

Zapraszam do krótkiego video z moim udziałem!

A tutaj moje zdolności aktorskie, musisz to zobaczyć! Śmiech i dobra zabawa gwarantowane!!!

https://www.facebook.com/PatrycjaStory/posts/1576056322509767

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *