Herbarium SPA w Chomiąży Szlacheckiej na weekend i nie tylko?

O tym uroczym miejscu słyszałam od dawna, z resztą same pozytywne opinie. Wydawało mi się ok, zwykłe spa z kawałkiem zielonej trawy i wszyscy się zachwycają, ale teraz już wiem…

Herbarium SPA w Chomiąży Szlacheckiej to cudowny hotel i spa nad Jeziorem Chomiąskim. Wyróżnia się zdecydowanie położeniem, my byliśmy w okresie kwitnienia rzepaku i to była prawdziwa uczta dla zmysłów! Udaliśmy się akurat w celach biznesowych, bo do nagrania mieliśmy wideo reklamowe przy współpracy z AmbitnaMarka.pl i AP Beauty Phyt’s, ale udało nam się skorzystać również z kilku przyjemności oferowanych przez Herbarium. 

Nawet zmontowaliśmy krótki, spontaniczny film z tego miejsca!

To, co widać na filmie, na stronie Herbarium, ale i po przyjeździe do tego miejsca, to motyw ziół, powrotu do natury. Urocze zakątki, wielkiego parku, stary drzewostan i ogrom kwiatów, zdobi teren Herbarium. Zdecydowanie można tu odpocząć, nawet podczas pracy!

Warto wspomnieć również o kuchni, której mieliśmy okazję spróbować. W Herbarium mieści się restauracja Werbena, w której obecnie gotuje szef kuchni Michał. Dania są piękne, przepyszne i co najważniejsze przygotowane zgodnie z filozofią zdrowego, harmonijnego i holistycznego życia.

Pokochaliśmy to miejsce, od pierwszego westchnienia, za widok na jezioro, za otaczającą zieleń, za dźwięki natury i za ludzi, którzy to miejsce tworzą! Często w takich miejscach, pytam, jak powstało. Okazuje się, że właściciele zakupili ten teren wraz z budynkami a bardzo opłakanym stanie i po kilku latach, doprowadzili go to obecnego stanu, z miłości do historii i pięknej okolicy.

Herbarium, to miejsce, które harmonizuje z naturą, to oaza spokoju a z drugiej strony terapia dźwiękowo- czuciowa z naturą. Idealnym połączeniem staje się fakt, że łąka rozpościera się na jezioro, w którym latem można uprawiać sporty wodne.

Jeszcze wideo ze SPA

Znasz to miejsce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *