zestaw na Sylwestra

Dziewczyny to już za 2 dni! Co dla Was oznacza koniec roku? Jak go spędzacie? 
Dla mnie te ostatnie dni roku mijają bardzo szybko. Dzień 31 grudnia nie jest dla mnie wyjątkowym, nie planuję nocy Sylwestrowej z dużym wyprzedzeniem. Wieczór spędzam zazwyczaj na domówce ze znajomymi. Także i w tym roku będzie u mnie kameralnie i spokojnie. A Wy jakie macie plany?
Skoro impreza do czas na stylizację! Oto moja propozycja na tegorocznego Sylwestra. Wybrałam złotą kieckę z wymianki od Marionetki Mody. Całość uświetniła luźna fruzura oraz makijaż w wykonaniu Eweliny.
Poniżej zdjęcia z Hotelu Parasol nad Zegrzem, za które dziękuje Gosi z Margo Foto

 Koniec roku skłania mnie do reflekcji i podsumowań. 
Stawiam sobie nowe cele i rozliczam się z poprzednich;)
Jedno mogę Wam powiedzieć- ten rok był niesamowity!

Przy okazji ogłaszam konkurs!
 Do wygrania zestaw kosmetków oraz bon -50% na makijaż u Ewelina Szydłowska- Wizaż
W karnawale na pewno będziecie mieć wiele okazji by wykorzystać nagrodę.
Czas od dziś do 05-01, ogłoszenie wyników 07-01.
Szczegóły zapraszam tutaj: klik

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!