carne vale!

Najbardziej roztańczony okres w roku już się zaczął! Przed nami: bale, studniówki, imprezy, karnawał w Rio de Janeiro i co tylko chcecie! 
Kto ma w tym roku swój bal maturalny?:)

Ja o mojej studniówce już prawie zapomniałam, chociaż ten wieczór był wspaniały! Ostatnio dzięki Gosi i Ewelinie poczułam się i wyglądałam jak tego wieczoru! Wskoczyłam w piękną wieczorową suknię (która kolorem i fasonem przypominała nawet tę z mojego balu maturalnego), zostałam zalotnie pomalowana, uczesana a wszystko działo się w klimatycznym hotelu Parasol. O czym ja mówię? Zobaczcie sami;)

fryzura i makijaż Ewelina Szydłowska Wizaż

Sukienka -Salon sukni wizytowych “Gracja” Radzymin ul.Daszyńskiego
Buty Buty dla każdego marka Visconi
Naszyjnik z nici srebrnej metalizowanej –Ifa Ifa
Futro, bolerko- moja własność
Konkurs wygrywa:
Agnieszka – za całokształt udostępnianie, komentowanie na moim profilu również poza konkursem.

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także