weekend w Trójmieście i seebloggers

Pod koniec lipca razem z Marionetką Mody wybrałyśmy się do Trójmiasta w celu szkoleniowo-blogowo-plotkarskim;) Oczywiście główny cel to wydarzenie #seebloggers, ale nie obyło się bez typowo babskich spotkań;) Kasia zadbała o wszystko, czyli nocleg i dojazd, to jedyna osoba na świecie z którą mogę jechać i o nic się nie martwić bo wiem, że ona już coś zaplanowała!;))) Uwielbiam Cię Kasia! Nocleg bardzo polecam jeśli chcecie przenocować w Gdyni tanio, czysto i naprawdę komfortowo to Sea Hostel jest  strzałem w 10!
Dobrze, ale o co chodzi z tym #seebloggers? To coroczne spotkanie dla blogerów, youtuberów i ogolnie ludzi internetów”. Na czym polega? Przez cały weekend odbywają się warsztaty, wykłady pokaz sponsorów i mnóstwo konkursów…psst jeden z nich wygrałam – pobyt w dowolnym hotelu AccorHotels! Także we wrześniu kolejny weekendowy wypad, może tym razem Kraków lub Wrocław…
Podsumowując całe wydarzenie było pozytywnie, dużo wiedzy, poznałam kilka nowych osób inne w końcu zobaczyłam na żywo. Takie eventy to zawsze duża dawka motywacji, tak było i tym razem. Warsztaty, na które postanowiłam pójść całkiem spoko.
Czego mi brakowało? 
Więcej branży fashion…bo było stanowczo za mało Więcej warsztatów, szkoleń specjalistycznych a nie takich ogólnikowych. Ogólnie brawa dla organizatorów! Poniżej kilka fotek z tego weekendu.
bardzo ciekawy wykład o instagramie
wykłady, warsztaty…
 Bloger na plaży musi wyglądać dobrze;))) 
 widok z tarasu naszego pokoju 
 zdjęcia moje oraz z influencer.pl
 Dziękuję dziewczynom za miło spędzony czas: 

3 komentarze

  1. BYło super, za rok powtórka 🙂

  2. Ja zrezygnowałam z SeeBloggers, bo szczerze mówiąc program mnie rozczarował

  3. zazdroszczę spotkania 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *