w końcu relacja z wydarzeń

Poprzedni weekend czyli 15 i 16 czerwca spędziłam wymiankowo;p
Postanowiłam opisać wydarzenia, na których byłam i na których bywam regularnie ponieważ są tak fajne a tak mało popularne:)
Nie wiem czy ludzie się wstydzą,czy nie mają czasu, ochoty czy po prostu nie wiedzą o nich. Ja uważam że to fajny sposób na spędzenie czasu, zdobycie fajnych rzeczy a pozbycie się swoich znudzonych:) 
NO to zaczynamy sobota rano swap w Królikarni klik tutaj więcej o tym wydarzeniu:) 
Oceniam na 5:) Bardzo fajna atmosfera, miłe dziewczyny i chłopaki;p
 był kącik do przymierzenia,lustra, mały minus za mało miejsca i wieszaków ale jakoś sobie poradziłyśmy:) 
Czekam na następne!:)
Efekt:wymieniłam 3 rzeczy (niedługo się pochwalę), w sumie byłam jakieś 3 godz i uważam ten czas za ciekawie spędzony:) o właśnie nawet spotkałam koleżankę blogerkę Irminę.

 podczas spaceru natknęłam się na ciekawe miejsce;p dzień wcześniej było otwarcie Louis Vuitton-musiałam go zobaczyć:) Było WOW!:)
Niedzielny ranek zaczęłam od cyklicznego wydarzenia w mojej miejscowości. 
Pchli Targ odbywa się tu co dwa tygodnie w niedziele w godz 8-12.30. Można tu kupić ciuszki, starocie, biżuterie,obrazy, ręczne robutki, zabawki-myślę że każdy znajdzie coś dla siebie:)
Miejsce nic nie kosztuje,ogólnie fajnie:)
Można się opalić, sprzedać coś niepotrzebnego, kupić coś fajnego,poznać kogoś nowego a nawet wymienić sie przepisem czy jakąś nowinką:) Takie wydarzenia zbliżają ludzi!:)
 Zapraszam Was serdecznie następny już 30 czerwca:)
Nie siedźcie w domu tylko ruszajcie do ludzi!:)

Więcej o wydarzeniu pchli targ tutaj klik klik
Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga:)
Jesli chcesz być na bieżąco zapraszam na facebooka: 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!