relacja z Warsaw Fashion Street

W niedziele 23 czerwca w końcu miałam okazje być na tym wydarzeniu, odkąd tu mieszkam czyli 5 lat zawsze szykowałam się i coś mi wypadło tym razem musiałam być!:) nie przeszkodził mi w tym deszcz i złe samopoczucie ( takie tam pewne dni) nie wytrwałam do końca ale byłam i jestem zadowolona!:)
Dziękuję Bardzo Pani Dorocie Wróblewskiej za organizacje tego wspaniałego wydarzenia, najlepsze w tym jest to że każdy może na nie przyjść, usiać i po prostu podziwiać!:)
Spotkałam kilka znajomych osób oraz zobaczyłam kilka gwiazd:)
Fajnie tak wyjść  z domu i oderwać się od wszystkiego-ten dzień był pełen wrażeń!:)
Pokazów było wiele, nie sposób opisać je i pokazać wszystkie, zrobiłam ok 200zdj ale pokazuje kreacje, ktore najbardziej zwróciły moją uwagę i które bardzo chciałabym mieć w swojej szafie;p
Zapraszam na fotorelację:)
Zdaję sobie sprawę z jakości zdjęć ale były robione na szybko:)
Musiałam robić dwie rzeczy naraz fotografować i oglądać pokaz;p
Dorota Wróblewska organizatorka wydarzenia- dziękujemy:)
foto pożyczone od glamki.pl
 Paulina Smaszcz Kurzajewska w pięknej  kreacji Papilon🙂 z resztą cała ich kolekcja bardzo przypadła mi do gustu:) Piękne kolorowe sukienki, świetnie podkreślają kształty, eleganckie i niezwykłe!

Wszystkie rzeczy chętnie przygarnęłabym do szafy:))) 
zobaczcie sami:)

kreacje Mateusza Panek zdecydowanie wyróżniały się poprzez kolor oraz pachniały mi Indiami:)
fotka z Magdą opiekunką muchy i innych miedzianych “stworów”
jak widzicie mój zestaw na ten dzień to czarna koszulka i spódnica neon,bardzo podobny zestaw do tego klik– zmieniłam tylko dodatki: czerwona torebka,pazurki ostrzejsza biżuteria oraz sandałki:)

Były też dziewczyny z koto biżuteria

kolorowe cuda made by Kate

Piękne naszyjniki, kołnierzyki od Mything
Więcej o tym wydarzeniu możecie poczytać tutaj klik
Zapraszam Was na mojego facebooka klik
Jutro ogłoszę konkurs:) 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także