starbucks

W pewne jeszcze marcowe! popołudnie kilka blogerek spotkało się na warsztatach kawowych z Coffe Masterem w Starbucks przy ul. Śliskiej 10 w Warszawie. Niestety relacja pojawia się dopiero teraz ponieważ czekałam na zdjęcia;)
Bardzo mi miło, że dostałam zaproszenie i mogłam spędzić czas z moimi koleżankami blogerki z Warszawy, okazało się, że poznałam na żywo także, te których blogi sama od jakiegoś czasu śledzę. np. z lubelszczyzny.
Warsztaty poprowadziła specjalistka od kawy Coffe Master. Opowiadała o nowościach w kawiarni, a także instruowała jak delektować się kawą: było zaciąganie oraz siorbanie;) Aromat kawy pozwolił nam przenieść się do Peru, czyli miejsca gdzie zbierana jest ta kawa.

W kolejnej części spotkania czekało na nas kreatywne zadanie: dostałyśmy plastikowy kubek Starbucks, który ozdobiłyśmy flamastrami i cekinami tworząc swój unikatowy projekt zainspirowany Peru.

Miło spędzony czas to ten w dobrym towarzystwie;) na zdjęciu ja, Angelika, Ola i Karolina;) 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także