Ścieżka piosenek z filmu Barbie tracklista soundtrack

Film „Barbie” podbija świat! Już w pierwszy weekend premiery zarobiła na swoją produkcję. Sama byłam kilka dni temu w kinie. Moje wrażenia opisałam w innym wpisie.

Zdjęcia do filmu „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach Barbie i Kena, były kręcone w Los Angeles (Kalifornia, USA), Londynie i Watford (Anglia, Wielka Brytania). Okres zdjęciowy trwał od 22 marca do 15 lipca 2022 r. Wybrana muzyka genialnie pasowała do scen i klimatu. 

Oto lista piosenek z filmu Barbie!

1. Lizzo – Pink
2. Dua Lipa – Dance The Night
3. Nicki Minaj & Ice Spice – Barbie World (with Aqua)
4. Charli XCX – Speed Drive
5. KAROL G – WATITI (feat. Aldo Ranks)
6. TBA
7. Tame Impala – Journey To The Real World
8. Ryan Gosling – I’m Just Ken
9. Dominic Fike – Hey Blondie
10. HAIM – Home
11. TBA
12. The Kid LAROI – Forever & Again
13. Khalid – Silver Platter
14. PinkPantheress – Angel
15. GAYLE – butterflies
16. Ava Max – Choose Your Fighter
17. TBA

„Barbie The Album”  inauguruje elektryzujący singiel trzykrotnej laureatki Grammy, Dua Lipy, która także pojawia się w filmie. Soundtrack „Barbie The Album” wypełniają nowe piosenki światowych megagwiazd, w tym KAROL G, Nicki Minaj i Ice Spice, Lizzo, Charli XCX, PinkPantheress, Ava Max, Dominic Fike, The Kid LAROI i nie tylko. Gwiazdor filmu, Ryan Gosling, również dołącza do imponującej listy artystów ścieżki muzycznej z oryginalnym utworem, który wykonuje jego postać, Ken.

„Barbie The Album” wyprodukował znany na całym świecie DJ, laureat Oscara, Złotego Globu i Grammy, artysta i producent, Mark Ronson oraz scenarzystka, reżyserka, producentka wykonawcza „Barbie” i 3-krotnie nominowana do Oscara, Greta Gerwig.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *