Musical Kosmos Akademii Artystycznej, genialny występ z przesłaniem!

Poniedziałek 3 lutego, zaczęłam kosmicznie…od genialnego musicalu z kosmosem w tle! Spektakl w wykonaniu młodzieży i dorosłych z Akademii Artystycznej odbył się podczas tournee zespołu, kolejne już 26 i 27 lutego w Toruniu.

Idąc na to wydarzenie, nie wiedziałam czego się spodziewać. Ciekawa nazwa, ale nie mówi zbyt wiele, plakat obiecujący, opis tym bardziej, teraz po obejrzeniu wiem, że poprzeczka podniesiona jest bardzo wysoko, dawno nie byłam na tak kreatywnym i kolorowym spektaklu! Ten musical wymiata, jak to powiedziała młodzież, która siedziała za moimi plecami na sali! 

Musical Kosmos Akademii Artystycznej to opowieść o zachwycającym wszechświecie w odniesieniu do codzienności i ziemskiego życia!

Przepełnia mnie radość kiedy wiedzę tak genialną grę, taniec, układy, kostiumy przygotowane przez młodych, polskich artystów! Co ciekawe w musicalu biorą udział dzieci, młodzież, a także dorośli, dzięki czemu przekaz i całe spektakl jest nie tylko dla dzieci, a wręcz przeciwnie powiedziałabym, że bardziej dla dorosłych!

O czym jest Musical Kosmos Akademii Artystycznej? 

Moim zdaniem o możliwościach, które nas otaczają, o granicy dobra ze złem, o ulotności i wartościach, których brakuje nam u innych, a zapominamy, dbać o nie u siebie. O miłości, przyjaźni, a także ryzyku i konsekwencji, jakie niosą każde nasze decyzje. A przede wszystkim o kosmicznych możliwościach, jakie mamy w sobie, oraz o cudzie, jakim jesteśmy!

Dlaczego warto udać się na Musical Kosmos Akademii Artystycznej?

Oderwij się na moment od rzeczywistości…

Spędź czas ze swoimi myślami, patrząc na kolory, zabawę, miłość!

Zajrzyj do środka siebie!

Odkop pokłady kreatywności, jakie w sobie zamykasz!

Naładuj się pozytywnymi emocjami razem z Akademią Artystyczną dzięki Musical Kosmos!

Musical Kosmos Akademii Artystycznej, genialny występ z przesłaniem!

Tutaj poczytasz więcej o aktorach, akademii oraz musicalu www.akademiaartystyczna.com/musicalkosmos/

Spektakl odbył się w MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

_____________________________________________________________________________________________

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *