Moje inspiracje ogród, taras, dom

Inspiracje, inni ludzie, inne konta i kreacja, to coś, co mnie napędza. Mój telefon jest pełen screenów, z którymi zazwyczaj niewiele robię. Dlatego postanowiłam robić regularne wpisy na bloga z moimi inspiracjami. Dzisiaj pierwszy taki wpis.

Kiedy kilka dni temu, przeglądałam mój folder na telefonie, a robię to średnio raz w miesiącu i uwaga – dzielę zdjęcia na foldery, bo uwielbiam mieć porządeczek, to zorientowałam się jak wiele mam inspiracji ogrodowo – tarasowych! Zdecydowanie jest ich więcej niż ubrań, kosmetyków, czy nawet poszczególnych pomieszczeń w domu. Ogród to jest zdecydowanie moje oczko w głowie, urządzanie go, kreowanie i w ogóle ten temat. Postanowiłam podzielić się tym z Wami. Zapraszam! 

przeszklenia, ogród zimowy, otwarty taras to moje marzenie!
domek w ogrodzie, to marzenie od dzieciństwa i mam w planach je spełnić, nie koniecznie dla dzieci, dla siebie!
detale we wnętrzach robią robotę, u nas rządzi wiejski klimat, ale i natura czy vintage, to wszystko pasuje mi!
prawdziwy miks, tego co kocham! mapę już mam może jeszcze zrobimy jakaś wersje w biurze, chrobotek marzy mi się w łazience, praktyczna i zorganizowana pralnia też w planach!

Jak podobają Ci się moje inspiracje? Chcesz podzielić się swoimi? Napisz do mnie i wyślij emailem a chętnie opublikuję je w kolejnych wpisach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *