mazury part I

Miniony weekend spędziłam na Mazurach – było pięknie! Nic dodać nic ująć, słońce rozpieszczało nas od świtu do późnej nocy. To był spontaniczny wyjazd, śledziliśmy testy kierowców rajdowych, którzy przygotowywali się do Rajdu Polski, na który wybieramy się już w czwartek. Za mną kilkanaście kilometrów chodzenia po polach i lasach a także opalanie i błogie lenistwo nad jeziorem. Wiecie co? Pokochałam Mazury!
 Miłego tygodnia w pracy! Mój kończy się w środę po południu!

W takie dni czy weekendy jak ten, kiedy nie wiem co się wydarzy, wybieram lekkie, zwiewne sukienka z naturalnych materiałów
oraz nakrycie głowy – tym dałam odpocząć moim kapeluszom i założyłam czapkę.

Wygodne buty, pojemna torba, okulary i w drogę!

 Na polnych drogach po przejeździe auta było „troszkę” kurzu;)

Piękny las i pola porośnięte chabrem, paprociami oraz poziomkami!

Jezioro Oleckie Wielkie przy Gościńcu Oleckim bardzo przyjemne mniejsce

A tu niespodzianka! Skrzynka na listy w środku pola, nabliżżej zamieszkały dom był ok 3 km

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!