Letni kapelusz jak nosić?

Uwielbiam kapelusze, mogłabym mieć ich całe mnóstwo! Poniżej prozentuję mój ostatni nabytek, broszkę kwiat kupiłam oddzielnie w sumie w 3 kolorach i zmieniam je sobie co kilka dni;) Oprócz tego jestem dziś w: spódnicy Amo la Moda, w której zakochałam się rok temu i służyła mi już na wiele okazji oraz kolejny nowy nabytek luźna bluzka na ramiączkach z Lidla i ciekawy naszyjnik. 

Post ukazuje się kiedy jestem już na Mazurach, mam nadzieję, że Wy również spędzacie ciekawie ten weekend;)

szpilki – Onemarket.pl
spódnica – Amo la Moda
bluzka – Lidl
naszyjnik – Onemarket.pl
kapelusz – Auchan
broszka – H&M

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!