Kremowa sukienka w kwiaty i zielony szal – dziewczęca stylizacja na lato

To co dzieje się w 2017 r przekracza moje wszelkie wyobrażenia i marzenia! Ostatnio poznaję mnóstwo ciekawych i kreatywnych ludzi, odwiedzam cudowne miejsca a także smakuję nowe smaki. To niesamowite jak wiele może zmienić jedna decyzja i podróż! Dzisiaj na blogu sesja, którą sama zachwycam się już od ponad tygodnia, wychodzi ze mnie straszny narcyzm, ale to co na nich widzę to nie tylko ja i moja fizyczność, ale to jak bardzo lubię siebie taką właśnie jak tutaj: wolną, szczęśliwą, zmotywowaną i prawdziwą JA. Życzę każdemu z Was chęci zmian i wiary w to, że można wszystko!

O stylizacji: 

To sukienka którą jakieś 3 lata temu kupiłam vintage shop za ok 6 zł! Tak! Naprawdę! To jeden z tych zakupów w który sama nie moge uwierzyć! Sukienkę miałam na sobie na poprawinach u mojej przyjaciółki oraz kilka razy na inne okazje, niestety przez głęboki dekolt nie sprawdza się zawsze kiedy bym tego chciała, ale bardzo ją lubię i czuje się w niej niezwykle kobieco. Jej wielkim plusem jest to że wiele dodatków do niej pasuje i można z nią kombinować. Tym razem wybrałam szal w pięknych odcieniach zieleni a także moje nowe okularky, które pokochałam za szalenie ciekawe oprawki. Warto wspomnieć, że to polska marka, polecam serdecznie Belutti <3

zdjęcia wykonał Dawid Wiecki Fotografia podczas mojego pobytu w Figlarnia. Spędziłam tam cudowne kilka dni o czym pisałam już w poprzednich 2 wpisach a niedługo pełna relacja z tego miejsca!

 

2 komentarze

  1. Co wpis, to piękniejsze fotki i piękniejsze sukienki! 🙂

    1. ojej dziękuję 😉 strasznei to miłe <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *