Długie zamszowe kozaki, bordowy szal i płaszcz za 15 zł! Jak przełamać zimową nudę w stylizacjach?

Zimowe stylówki mają to do siebie, że są nudne. Przecież nikt nie ma tyle płaszczy czy kurtek aby codziennie nosić inne, powtarzalność garderoby wierzchniej to pewnie 80% ta monotonia może nasz znudzić,. Zgadzacie się z tym? Czy na pewno nie da się z tym nic zrobić? Ja na szczęście nie mam tego problemu bo w swojej garderobie mam jakieś 6 płaszczy. Jak? Skąd? Oczywiście wszystkie kupiłam w sh. Dzięki temu za ok 250 zł mam nie jeden a kilka, w dodatku świetne jakościowo, bo z domieszką wełny a nie 100% poliester, każdy z nich jest oryginalny i w innym kolorze! Niedługo zrobię zestawienie wszystkich moich płaszcz i jestem pewna, że przekona Was to do buszowania w lumpeksie.

Jak przełamać zimową nudę?

  1. Noś kolorowe dodatki:  szale, chustki, czapki. Wiąż je na różne sposoby! Na dole wpisu link do filmu z 25 prostymi sposobami na fajne wiązania!
  2. Zakładaj sukienki i spódniczki! To właśnie zimą najczęściej noszę dzianinowe sukienki i spódniczki mini z czarnymi rajstopami 40 den. Uwielbiam nosić je z moimi długimi kozakami z zamszu.
  3. Uśmiechaj się a dobry humor pomoże przetrwać końcówkę zimy! Do wiosny jescze tylko 46 dni <3

kozaki z długą cholewką

tani płaszcz z lumpeksu

płaszcz za mniej niz 100 zł

Zdjęcia zrobione na szybko przez Kasię, zaraz po wspólnym gotowaniu z blogerkami w pewnym genialnym miejscuo którym napisze niebawem.

płaszcz – second hand

spódniczka – no name

kozaki zamszowe merg.pl

szal – piumo

 To może Ci się spodobać