02/02/2017 Patrycja Story 8Comment

Zimowe stylówki mają to do siebie, że są nudne. Przecież nikt nie ma tyle płaszczy czy kurtek aby codziennie nosić inne, powtarzalność garderoby wierzchniej to pewnie 80% ta monotonia może nasz znudzić,. Zgadzacie się z tym? Czy na pewno nie da się z tym nic zrobić? Ja na szczęście nie mam tego problemu bo w swojej garderobie mam jakieś 6 płaszczy. Jak? Skąd? Oczywiście wszystkie kupiłam w sh. Dzięki temu za ok 250 zł mam nie jeden a kilka, w dodatku świetne jakościowo, bo z domieszką wełny a nie 100% poliester, każdy z nich jest oryginalny i w innym kolorze! Niedługo zrobię zestawienie wszystkich moich płaszcz i jestem pewna, że przekona Was to do buszowania w lumpeksie.

Jak przełamać zimową nudę?

  1. Noś kolorowe dodatki:  szale, chustki, czapki. Wiąż je na różne sposoby! Na dole wpisu link do filmu z 25 prostymi sposobami na fajne wiązania!
  2. Zakładaj sukienki i spódniczki! To właśnie zimą najczęściej noszę dzianinowe sukienki i spódniczki mini z czarnymi rajstopami 40 den. Uwielbiam nosić je z moimi długimi kozakami z zamszu.
  3. Uśmiechaj się a dobry humor pomoże przetrwać końcówkę zimy! Do wiosny jescze tylko 46 dni <3

kozaki z długą cholewką

tani płaszcz z lumpeksu

płaszcz za mniej niz 100 zł

Zdjęcia zrobione na szybko przez Kasię, zaraz po wspólnym gotowaniu z blogerkami w pewnym genialnym miejscuo którym napisze niebawem.

płaszcz – second hand

spódniczka – no name

kozaki zamszowe merg.pl

szal – piumo

 To może Ci się spodobać