ach już jutro piąteczek:)

        W miniony weekend zebrało nam się na spacery po Warszawie, mieliśmy odwiedzić tylko Stare Miasto a wyszło że chodziliśmy aż 4 godziny szukając ciekawych miejsc na zdjęcia oraz….kawiarni, ale niestety nic nie przypadło nam do gustu i stanęło na KFC;/
 Razem z Madzią ( http://sickcreativemind.blogspot.com/), Jackiem, Damianem oraz Zuzą  chcieliśmy wypić gorącą czekoladę zjeść dobre ciacho raz ogrzać się po spacerze ale niestety nie znależliśmy żadnej ciekawej kawiarni;/  chodziło nam oczywiście o tanie, ciekawe miejsce z oryginalnym wnętrzem hmmm…. tak trudno nam dogodzić? A może polecacie jakieś ciekawe miejsce tego typu w Warszawie?:) Chętnie wybierzemy się podczas następnej sesji:)
P.S Już w ten weekend kolejna sesja!
……ja tak bardzo nie mogę doczekać się lata:)
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania!:)
Zdjęcia robił  Jacek Minoga

 

płaszcz-house
szalik-diy
torebka-fleq.pl
buty-deichmann
nauszniki-no name

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!