TOP 6 filmów w tematyce windsurfingu, które warto obejrzeć!

Interesujesz się windsurfingiem? Uprawiasz go od dawna, lub dopiero zaczynasz? Koniecznie obejrzyj TOP filmy w tej tematyce i poznaj to od kuchni.

TOP 6 filmów w tematyce windsurfingu, które warto obejrzeć!

1. „The Windsurfing Movie” (2007) reżyseria: Johnny DeCesare, Jace Panebianco

Ta wspaniała produkcja przedstawia niektóre z największych talentów w świecie windsurfingu. To prawdziwy pokaz umiejętności, adrenaliny i niesamowitej estetyki tego sportu. Wysokiej jakości zdjęcia i niesamowite triki sprawiają, że jest to absolutny must-see dla każdego miłośnika windsurfingu. 

2. „Children of the Wind” (2013) reżyseria: Daphne Schmon

Dokument ten opowiada historię dwóch braci z wyspy Bonaire, którzy przeszli drogę od skrajnej biedy do stania się jednymi z najlepszych na świecie w windsurfingu. To inspirująca opowieść o pasji, determinacji i tym, jak sport może zmienić życie.

3. „Wind” (1992) reżyseria: Carroll Ballard

Mimo że nie jest to stricte film o windsurfingu, ale o żeglarstwie, zawiera wiele elementów, które przyciągną miłośników sportów wodnych. Film opowiada historię zespołu, który próbuje odzyskać Amerykański Puchar – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w żeglarstwie. Sceny na wodzie są ekscytujące i dobrze zrealizowane.

4. „Red Bull Storm Chase” (2013) produkcja: Red Bull

Ta seria dokumentalna przedstawia osiem z najlepszych windsurferów na świecie, którzy konkurują w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dla miłośników windsurfingu, to prawdziwa gratka – fantastyczne zdjęcia, niesamowite triki i prawdziwa adrenalina.

5. „Girl on Wave” (2018) reżyseria: Steven Esparza

„Girl on Wave” opowiada historię Sarah Hauser – nowokaledońskiej zawodniczki windsurfingowej, która opuściła swoją ojczyznę, by podążać za marzeniem o zostaniu najlepszą na świecie. Film jest inspirujący i pełen pięknych zdjęć z jej podróży.

6. „Don’t Let Go” (2013) reżyseria: Adi Geisegger

Film ten przedstawia życie i karierę dwóch młodych windsurferów, którzy podążają za swoimi marzeniami. To zaszczytne przedstawienie młodzieży, która jest zdeterminowana, aby osiągnąć swoje cele, mimo przeciwności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *