TEST soku z cytrusów! Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM vs ręczna wyciskarka

Kiedy tylko trafiła do nas wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, wiedziałam, że chcę sprawdzić, jaka jest różnica w ilości i jakości wyciskanego soku w porównaniu z taką ręczną wyciskarką.

Zrobiliśmy test, wyniki w poniższym filmie: 

Podsumowując wyniki.

Spodziewałam się, że z ręcznej wyciskarki, soku będzie znacznie mniej. Myliłam się, ale jest tak dlatego, że przy takim wyciskaniu jest dużo miąższu, który daje właśnie efekt gęstego soku i grudek, wiec co kto lubi.  Poza tym ręczne wyciskanie trwa dłużej i jest bardziej męczące, co chyba widać na filmie. Zaletą wyciskarki wolnoobrotowej Hurom jest automatyczne przygotowanie soku, uwielbiam to, że tylko kroje lub obieram owoce i wrzucam do pojemnika. A kiedy ona pracuje, zajmuje się czymś innym. Kolejną zaletą jest fakt, że z  wyciśniętych pozostałości z owoców czy warzyw, czyli tej pulpy, można wykonać ciasto czy wykorzystać do granoli, także zyskujemy znacznie więcej z jednego owocu!

przeczytaj również: Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom – pierwsze testy

Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa Hurom?

Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM to urządzenie, które działa w oparciu o specjalny mechanizm z wolnymi obrotami. Dzięki temu, owoce i warzywa są delikatnie miażdżone i wyciskane, co powoduje, że sok jest wydajniejszy i klarowniejszy niż w przypadku tradycyjnych sokowirówek. Ta wyciskarka wolnoobrotowa posiada dużą komorę wsadową, co umożliwia wrzucenie do niej owoców w całości, bez konieczności krojenia ich na mniejsze kawałki, mieści nawet kilogram jabłek! Dzięki temu, można szybko i łatwo przygotować zdrowy sok, bez wycinania, czy nawet obierania owoców.

Dodatkowo urządzenie Hurom to ma dwa rodzaje sit i jest tak naprawdę wielofunkcyjne. Możemy przygotować w nim soki, musy czy np. passaty pomidorowe z dodatkiem ziół, a nawet placki ziemniaczane!

przeczytaj również: Dlaczego warto pić soki z owoców i warzyw? Poznaj 4 korzyści zdrowotne

Łap zniżkę na wyciskarkę Hurom!

Już TERAZ wyciśnij zdrowy SOK z wyciskarką wolnoobrotową HUROM w swoim domu skorzystaj z rabatu, który przygotowałam we współpracy z marką HUROM:

Chcesz sprawić sobie taki sprzęt do domu? Skorzystaj z rabatu 10%  kod rabatowy: AMBITNAMARKA, kup na stronie https://hurom.pl

1 komentarz

  1. Super recenzja! Mam ten model wyciskarki i bardzo polecam! Cieszę się, że trafiłam właśnie na tą wyciskarkę, jest naprawdę świetna! Wykonanie całej wyciskarki jest bardzo solidne, design również jest świetny. Największą zaletą tego urządzenia jest to, że ma bardzo dużą komorę wsadową co umożliwi wrzucenie większej ilości owoców czy warzyw, co najlepsze możemy do środka wrzucić całe owoce bez konieczności ich krojenia na mniejsze kawałki, a w dodatku wcale nie musimy ich obierać! Wyciskarka działa również automatycznie. Wrzucając owoce czy warzywa nie musimy stać i używać popychacza jak w zwykłych sokowirówkach czy innych urządzeniach, tutaj wszystko dzieję się automatycznie, wrzucamy owocki i urządzenie zaczyna samodzielnie pracę! Jestem mega zadowolona z wyciskarki tej marki, szczerzę mogę polecić ją wszystkim!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *