Film Barbie najważniejsze informacje przed pójściem do kina

Film Barbie najważniejsze informacje przed pójściem do kina

Jeśli wybierasz się na film Barbie, co polecam i odradzam, o czym możesz przeczytać w mojej recenzji. Być może pojawią się w Twojej głowie pytania, na które odpowiedzi nie ma w Internecie.

Film Barbie najważniejsze informacje przed pójściem do kina

Czy na film Barbie można pójść z dzieckiem?

Kupując bilet do kina na film Barbie, widzimy wyraźnie informacje, że film jest od 12 roku życia. Będąc w kinie widziałam wiele dziewczynek poniżej tego wieku, więc raczej można wejść z młodszym dzieckiem. Widziałam też, że dubbing jest raczej w ciągu dnia, ostatnio chyba o 15:55, więc z późniejszymi porami może być trudniej jeśli dziecko nie czyta szybko. 

Ile trwają reklamy na filmie Barbie?

Film zaczynający się o 15:55 zaczął się dopiero 16:13, także reklamy trwały około 20 minut.

Ile trwa film Barbie?

Film Barbie trwa 1 godzinę i 54 minuty.

Gdzie obejrzeć Barbie?

Film w kinach jest od 21 lipca, dostępny w multipleksach, jak Cinema City, Helios czy Multikino. Za bilet w Multikinie w tygodniu, za miejsce standard zapłaciłam 37,90 zł.

Gdzie obejrzeć Barbie poza kinem?

Kilka poprzednich produkcji Warner Bros, ukazało się w serwisie HBO około 60-70 dni po kinowej premierze. Oznacza to, że „Barbie” w HBO Max zobaczymy najwcześniej we wrześniu lub październiku 2023 roku.

Dubbing Barbie? Kto podkłada głos w Barbie?

Główna obsada polskiego dubbingu filmu Barbie to: Paulina Gałązka – Barbie (Margot Robbie), Marcin Czarnik – Ken (Ryan Gosling), Barbara Kurdej-Szatan – Gloria (America Ferrera), Zbigniew Suszyński – Prezes (Will Ferrell), Antonina Żbikowska – Sasha (Ariana Greenblatt).

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Barbie odpowiada Film Factory Studio. Reżyserem dubbingu była Agnieszka Matysiak. Dialogi polskie napisał Jakub Kowalczyk, a za teksty piosenek odpowiadał Tomasz Robaczewski.

Jaka jest obsada filmu Barbie? Kto gra Barbie? Kto gra Kena?

Barbie gra Margot Robbie, Ken – Ryan Gosling, Gloria – America Ferrera, Sasha – Ariana Greenblatt, Barbie dziwoląg – Kate McKinnon, Allan – Michael Cera, Ruth – Rhea Perlman, Prezes zarządu Mattel – Will Ferreall.

Narratorem jest Helen Mirren.

Jaka jest lista piosenek z filmu Barbie?

Opisałam to dokładniej: Ścieżka piosenek z filmu Barbie tracklista soundtrack

Wybierasz się na film Barbie? Poznaj moją opinię: Recenzja filmu Barbie – komedia piękna na zewnątrz a pusta w środku?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *